Specjalistka/ Specjalista ds. Likwidacji Szkód
  • Gdańsk
Gdańsk, Gdańsk, pomorskie, Polska
Zarząd Morskiego Portu Gdańsk S.A.
27. 4. 2024

Twój zakres obowiązków

  • Przyjmowanie zgłoszeń o zdarzeniu, ustalanie przyczyny szkody w porozumieniu z komórkami branżowymi.
  • Organizowanie komisji awaryjnych, dokonywanie oględzin miejsca i przedmiotu szkody w terenie.
  • Prowadzenie procesu likwidacji szkód zgodnie z obowiązującą procedurą oraz przepisami prawa.
  • Kompletowanie informacji i dokumentacji szkodowej, w tym przygotowanie protokołu oględzin oraz koordynowanie zaleceń komisji awaryjnej.
  • Współpraca z Towarzystwami Ubezpieczeniowymi, Brokerem oraz komórkami wewnętrznymi w zakresie likwidacji szkód i postępowania awaryjnego.
  • Udział w tworzeniu wewnętrznych procedur z zakresu likwidacji szkód i postępowania awaryjnego.
  • Optymalizowanie procesu likwidacji szkód.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe.
  • Minimum 2 lata doświadczenia w pracy w obszarze obsługi szkód majątkowych.
  • Znajomość i umiejętność stosowania przepisów prawa dotyczących likwidacji szkód.
  • Umiejętność analizowania dokumentacji szkodowej.
  • Znajomość pakietu MS Office.
  • Czynne prawo jazdy kat B.
  • Doświadczenie zawodowe w zakresie wykonywania oględzin szkód majątkowych.
  • Umiejętność analizy i interpretacji wycen wykonanych w programach eksperckich.
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie B1/ B2.

To oferujemy

Praca jako partnerstwo:

Jesteśmy dumni z faktu, że nasi pracownicy wybierają pozostanie w naszej firmie na dłuższy czas. Średni staż pracy wynoszący 11 lat jest dowodem na to, że tworzymy środowisko, w którym nasi pracownicy czują się doceniani, rozwijają swoje umiejętności i dążą do długotrwałej kariery.

Inwestowanie w rozwój zawodowy:

W naszej firmie mocno wierzymy w ciągły rozwój naszych pracowników. Oferujemy szeroki zakres szkoleń, kursów i możliwość dofinansowania studiów podyplomowych, aby umożliwić naszym pracownikom rozwijanie swoich umiejętności i poszerzanie wiedzy w swojej dziedzinie.

Zrównoważenie między pracą a życiem prywatnym:

Zapewniamy pracownikom zdrowy balans między ich karierą a życiem prywatnym, wspierając harmonogramy pracy, aby umożliwić naszym pracownikom czerpanie satysfakcji zarówno z pracy, jak i z innych aspektów życia.

Dynamiczny port z nieograniczonym potencjałem:

Dołącz do naszej firmy, która jest dumnym właścicielem tytułu najszybciej rozwijającego się portu Europy. Rozwijamy nasze możliwości, tworząc nieograniczone perspektywy dla naszych pracowników.

Poszukujemy doświadczonego Specjalisty ds. Likwidacji Szkód, który posiada przynajmniej 2 lata doświadczenia w obszarze obsługi szkód. Oczekujemy od kandydata znajomości i umiejętności stosowania przepisów prawa dotyczących procesu likwidacji szkód. Ważnym atutem jest umiejętność analizy dokumentacji szkodowej oraz skuteczność w prowadzeniu negocjacji. Poszukujemy osoby, która wykazuje się samodzielnością w działaniu, zaangażowaniem w terminową realizację obowiązków oraz umiejętnością efektywnej pracy pod presją czasu.

Dodatkowym atutem będzie praktyka zawodowa w zakresie wykonywania oględzin szkód majątkowych oraz umiejętność analizy i interpretacji wycen wykonanych w programach eksperckich.

  • Praca Gdańsk
  • Likwidator szkód Gdańsk
  • Specjalista ds. turystyki Gdańsk
  • Specjalista ds. Zaopatrzenia Gdańsk
  • Specjalista ds. finansów Gdańsk
  • Specjalista ds. reklamy Gdańsk
  • Specjalista ds. telekomunikacji Gdańsk
  • Specjalista ds. PR Gdańsk
  • Specjalista ds. Sprzedaży Gdańsk
  • Specjalista ds. Zakupów Gdańsk
  • Specjalista ds. marketingu Gdańsk
  • Gdańsk - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    115 408
    18 570