Specjalista w Zespole Ubezpieczeń Korporacyjnych
  • Radom
Radom, Radom, Masovian Voivodeship, Polska
InterRisk Towarzystwo Ubezpieczeń Spółka Akcyjna Vienna Insurance Group
1. 5. 2024

Miejsce pracy: Radom

Twój zakres obowiązków

  • Przygotowywanie ofert ubezpieczeniowych zgodnie ze strategią i wytycznymi underwritingowymi
  • Negocjowanie i akceptowanie warunków ofert ubezpieczeniowych w ramach określonych wytycznych
  • Obsługiwanie umów ubezpieczenia po sprzedaży
  • Analizowanie portfeli i zarządzanie ich szkodowością
  • Pozyskiwanie klientów i pośredników do współpracy
  • Analiza zagrożeń underwritingowych w procesie sprzedaży

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe, preferowane kierunki: ekonomia, techniczne, ubezpieczenia
  • Minimum 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Znajomości zasad konstruowania reguł akceptacji ryzyk
  • Znajomość rynku ubezpieczeń korporacyjnych
  • Samodzielność i decyzyjność
  • Zmysł analityczny
  • Bardzo dobra organizacja pracy
  • Komunikatywność oraz umiejętność pracy w zespole
  • Umiejętności negocjacyjne

To oferujemy

  • Ciekawą pracę w Oddziale dynamicznie rozwijającej się firmy, wchodzącej w skład Grupy VIG - jednej z największych międzynarodowych grup ubezpieczeniowo-finansowych
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Pakiet benefitów (opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, karta Multisport)
  • Możliwość rozwoju i zdobycia cennych kompetencji poprzez szkolenia, e-learning, webinary
  • Wsparcie ze strony doświadczonego zespołu
  • Pracę w przyjaznej atmosferze

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • inicjatywy dobroczynne

  • Praca Radom
  • Specjalista SEO Radom
  • Specjalista SEM Radom
  • Pracownicy uczelni w Polsce Radom
  • Pośrednik w obrocie nieruchomościami Radom
  • Doradca podatkowy w Polsce Radom
  • Specjalista ds. Sprzedaży Radom
  • Specjalista ds. Zakupów Radom
  • Specjalista ds. marketingu Radom
  • Specjalista ds. ofertowania Radom
  • Specjalista ds. Zarządzania Radom
  • Radom - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    114 211
    19 030