Specjalista w Zespole Obsługi Powiernictwa
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
Bank Polska Kasa Opieki S.A.
2. 5. 2024

1027882001

Obowiązki

  • Administracja i parametryzacja rachunków papierów wartościowych
  • Administracja danych statycznych papierów wartościowych
  • Rekoncyliacja sald papierów wartościowych i środków pieniężnych
  • Definiowanie i naliczanie opłat
  • Przygotowywanie raportów i zestawień
  • Współpraca i bieżąca obsługa Klientów
  • Udział w projektach

Wymagania

  • Masz min 1-2 lata doświadczenia w usługach powiernika, depozytariusza lub biura maklerskiego
  • Znasz podstawowe pojęcia rynków kapitałowych
  • Posiadasz umiejętność szybkiego uczenia się
  • Jesteś graczem zespołowym
  • Posiadasz umiejętności numeryczne i dobrą znajomość Excela
  • Znasz j. angielskiego na poziomie B2/C1

Oferujemy

  • znajomość SQL/VBA

Źródło: Bank Pekao/Praca

  • Praca Warszawa
  • Specjalista ds. obsługi klienta Warszawa
  • Obsługa hotelowa Warszawa
  • Obsługa gastronomii Warszawa
  • Pracownicy uczelni w Polsce Warszawa
  • Doradca podatkowy w Polsce Warszawa
  • Pośrednik w obrocie nieruchomościami Warszawa
  • Specjalista SEM Warszawa
  • Specjalista SEO Warszawa
  • Specjalista medycyny niekonwencjonalnej Warszawa
  • Specjalista ds. telekomunikacji Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    118 806
    18 864