Specjalista w dziedzinie psychoterapii dzieci i młodzieży/ Specjalista psychoterapeuta
  • Andrychów
Andrychów, Andrychów, Małopolskie, Polska
WOJEWÓDZKI SZPITAL PSYCHIATRYCZNY
4. 6. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • praca na stanowisku psychoterapeuty dzieci i młodzieży w Centrum Zdrowia Psychicznego dla dzieci i młodzieży

WYMAGANIA:
  • specjalista w dziedzinie psychoterapii dzieci i młodzieży lub
  • osoba posiadająca decyzję ministra właściwego do spraw zdrowia o uznaniu dorobku naukowego lub zawodowego za równoważny ze zrealizowaniem programu szkolenia specjalizacyjnego w tej dziedzinie, zgodnie żart. 28 ust. 1 ustawy z dnia 24 lutego 2017 r. o uzyskiwaniu tytułu specjalisty w dziedzinach mających zastosowanie w ochronie zdrowia, lub
  • osoba w trakcie specjalizacji w dziedzinie psychoterapii dzieci i młodzieży, lub
  • osoba posiadająca certyfikat psychoterapeuty lub osoba ubiegająca się o otrzymanie certyfikatu psychoterapeuty

OFERUJEMY:
  • atrakcyjne warunki finansowe
  • różnorodne formy zatrudnienia, możliwe zatrudnienie na część etatu
  • rozwój poprzez możliwość pracy w CZP dla dzieci i młodzieży
  • wsparcie merytoryczne i administracyjne
  • praca w budynku po remoncie, położonym w pięknym parku, bezpłatny parking

  • Praca Andrychów
  • Andrychów - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    95 687
    16 851