Specjalista w Dziale IT / Help Desk
  • Wrocław
Wrocław, Wrocław, dolnośląskie, Polska
TRAKCJA S.A.
6. 4. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska

  • Obsługa zgłoszeń przy pomocy dostępnych aplikacji, diagnozowanie i rozwiązywanie problemów użytkowników w zakresie komputerów, urządzeń peryferyjnych oraz oprogramowania;
  • Nadawanie uprawnień dla użytkowników;
  • Instalowanie i konfigurowanie oprogramowania na urządzeniach;
  • Monitorowanie zgłoszeń i ich terminowa realizacja;
  • Realizacja procesów zgodnie z obowiązującymi standardami i procedurami;
  • Udział w testowaniu nowych rozwiązań.

Wymagania

  • Doświadczenie w pracy w Dziale HelpDesk lub pokrewnym;
  • Dobra znajomość obsługi komputerów, oraz urządzeń peryferyjnych;
  • Wiedza w rozwiązaniach pracy grupowej MS365;
  • Podstawowa znajomość usług i infrastruktury sieciowej;
  • Nastawienie na współpracę i chęć pomocy;
  • Samodzielność, umiejętność organizowania pracy własnej i wyznaczania priorytetów;
  • Komunikatywność.

Oferujemy

  • Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę;
  • Pracę przy inspirujących i różnorodnych projektach;
  • Możliwość rozwoju w strukturach firmy zgodnie z preferencjami pracownika;
  • Prywatna opieka medyczna z możliwością objęcia całej rodziny;
  • Szeroki wachlarz świadczeń socjalnych (m.in. wczasy pod gruszą, bony okolicznościowe, dofinansowanie sportu i edukacji w ramach Kafeterii);
  • Szkolenia branżowe i współpraca z ekspertami;
  • Atrakcyjne nagrody finansowe za polecenie pracownika (500-5000zł brutto).

  • Praca Wrocław
  • Specjalista ds. bezpieczeństwa IT Wrocław
  • Administrator IT Wrocław
  • Specjalista SEO Wrocław
  • Specjalista SEM Wrocław
  • Doradca podatkowy w Polsce Wrocław
  • Pracownicy uczelni w Polsce Wrocław
  • Pośrednik w obrocie nieruchomościami Wrocław
  • Specjalista medycyny niekonwencjonalnej Wrocław
  • Specjalista ds. telekomunikacji Wrocław
  • Specjalista ds. PR Wrocław
  • Wrocław - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    120 536
    20 228