Księgowa/Księgowy (Specjalista ds. finansów w dziale należności)
  • Wrocław
Wrocław, Wrocław, dolnośląskie, Polska
Gi Group
28. 4. 2024

104668

Obowiązki

  • Odpowiedzialność za obszar kontroli i windykacji należności;
  • Przygotowanie zestawień, raportów dotyczących należności;
  • Księgowane wyciągów bankowych;
  • Analiza kont, wysyłane potwierdzeń sald do klientów, wyjaśnianie rozbieżności, weryfikacja danych klienta, odblokowywanie zleceń sprzedaży;
  • Przygotowywanie danych na spotkania kredytowe;
  • Współpraca z kancelariami prawnymi;
  • Stały kontakt z klientami oraz pracownikami działu należności;

Wymagania

  • Doświadczenia w księgowości, znajomości zagadnień z obszaru należności;
  • Wykształcenia wyższego w obszarze ekonomii, finansów lub rachunkowości;
  • Znajomości programu SAP oraz MS Excel;
  • Analitycznego myślenia i umiejętności pracy w zespole;
  • Wiedzy z zakresu controlingu, analizy finansowej.
  • Mile widziana, lecz niewymagana, znajomość języka angielskiego.

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;
  • Rynkowe wynagrodzenie oraz atrakcyjny system premiowy;
  • Prywatna opieka medyczna, pakiet Multisport oraz kafeteria;
  • Praca w innowacyjnym i dynamicznym środowisku;
  • Wsparcie w nauce języków obcych (możliwość nauki języka angielskiego od podstaw);
  • Szkolenia wewnętrzne.
  • Praca zdalna w trybie hybrydowym.

Źródło: Grafton/Praca

  • Praca Wrocław
  • Specjalista ds. finansów Wrocław
  • Księgowy Wrocław
  • Księgowa Wrocław
  • Specjalista ds. ofertowania Wrocław
  • Specjalista ds. Zarządzania Wrocław
  • Specjalista ds. Eksportu Wrocław
  • Specjalista ds. transportu Wrocław
  • Specjalista ds. HR Wrocław
  • Specjalista ds. turystyki Wrocław
  • Specjalista ds. Zaopatrzenia Wrocław
  • Wrocław - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    116 127
    19 315