Specjalista w dziale audytu finansowego | praca od zaraz
  • Cieszyn
Cieszyn, Cieszyn, śląskie, Polska
Gi Group Poland S.A.
29. 5. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Zadania:

  • Analiza ksiąg rachunkowych klientów
  • Analiza stanów magazynowych
  • Analiza finansowa / badanie odchyleń
  • Szacowanie ryzyka

Wymagania:

  • Doświadczenie w dziale audytu finansowego min. 1 rok
  • Wykształcenie kierunkowe
  • Bardzo dobra znajomość narzędzi Microsoft Office
  • Komunikatywny język angielski
  • Umiejętności analityczne
  • Mile widziana znajomość pracy w CaseWare, Canva

Oferujemy:

  • Umowę o pracę bezpośrednio z Klientem
  • Atrakcyjne wynagrodzenie w zależności od posiadanego doświadczenia
  • Możliwość stałego rozwoju i poszerzania kompetencji
  • Benefity m.in: ubezpieczenie medyczne
  • Pracę stacjonarna w Cieszynie (7:00-15:00 lub 8:00- 16:00, lub pn.-czw. 7:00-16:00 a pt. 07:00-12:00)
  • Pracę w stabilnej i przyjaznej firmie
  • Roczną premię uznaniowa

Gi Group jest jedną z największych agencji pracy i doradztwa personalnego na świecie. Firma zapewnia kompleksowe usługi w zakresie rekrutacji pracowników wszystkich szczebli, stałego i czasowego zatrudnienia oraz outsourcingu. Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010

  • Praca Cieszyn
  • Cieszyn - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    82 870
    15 696