Specjalista w Biurze Programowym – Węgry
  • Nowy Sacz
Nowy Sącz, Nowy Sacz, Lesser Poland Voivodeship, Polska
Fundacja ISW
20. 4. 2024
Informacje o stanowisku

Kim jesteśmy?

Fundacja Instytut Studiów Wschodnich od początku swojego istnienia (1993) prowadzi działalność na rzecz współpracy pomiędzy państwami europejskimi, szczególnie Europy Środkowej i Wschodniej. Projekty realizowane na różnych szczeblach służą rozwojowi kontaktów politycznych, gospodarczych, kulturalnych i naukowych pomiędzy państwami tego regionu.

Aktualnie do swojego zespołu poszukujemy ‍

Miejsce pracy: Warszawa

Więcej o nas dowiesz się na naszej stronie

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa merytoryczna, prowadzenie kontaktów oraz wsparcie organizacyjno-administracyjne wizyt zagranicznych gości na konferencjach organizowanych przez Instytut Studiów Wschodnich.
  • Utrzymywanie kontaktów i bieżąca współpraca z instytucjami zagranicznymi z regionu
  • Udział w realizacji projektów i grantów międzynarodowych

Nasze wymagania

  • Znajomość realiów politycznych i gospodarczych Węgier
  • Doskonała znajomość języka węgierskiego w mowie i piśmie
  • Doskonała znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie będzie dodatkowym atutem
  • Zdolności organizacyjne, samodzielność i dyspozycyjność
  • Wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne, komunikatywność, sprawność w kontaktach ze światem nauki, polityki
  • Lekkie pióro
  • Odpowiedzialność i dbałość o szczegóły
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Wykształcenie wyższe
  • Znajomość pakietu Microsoft Office
  • Dodatkowym plusem będzie wcześniejsze doświadczenie w realizacji międzynarodowych projektów
  • Znajomość mediów społecznościowych (Twitter, Facebook, LinkedIn, YouTube)

To oferujemy

  • Zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • Ciekawą i twórczą pracę przy niepowtarzalnym projekcie o zasięgu międzynarodowym,
  • Możliwość wykorzystania własnych pomysłów i ciekawych rozwiązań,
  • Stały kontakt z językiem
  • Wyjazdy krajowe i zagraniczne

  • Praca Nowy Sącz
  • Specjalista SEO Nowy Sącz
  • Specjalista SEM Nowy Sącz
  • Doradca podatkowy w Polsce Nowy Sącz
  • Pośrednik w obrocie nieruchomościami Nowy Sącz
  • Pracownicy uczelni w Polsce Nowy Sącz
  • Specjalista medycyny niekonwencjonalnej Nowy Sącz
  • Specjalista ds. telekomunikacji Nowy Sącz
  • Specjalista ds. PR Nowy Sącz
  • Specjalista ds. Sprzedaży Nowy Sącz
  • Specjalista ds. Zakupów Nowy Sącz
  • Nowy Sącz - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    120 456
    20 532