Specjalista ds. marketingu
  • Nowy Sącz
Nowy Sącz, Nowy Sącz, Małopolskie, Polska
LEDCITY
10. 4. 2024

Firma LEDCITY poszukuje pracownika na stanowisko: Specjalista ds. marketingu
Miejsce pracy: Nowy Sącz, ul. Grunwaldzka 63
Zakres obowiązków:
• Kontakt z Klientami, przygotowywanie ofert;
• Negocjacje, koordynowanie i finalizowanie procesu handlowego;
• Obsługa klientów i kontakty z klientami w sprawach bieżących;
• Przygotowywanie i publikowanie treści reklamowych na social mediach
• Pozyskiwanie klientów (głównie rozmowy telefoniczne, e-mail, social media)
• Obsługa klientów w biurze
• Segregowanie, kompletowanie dokumentów
• Ścisła współpraca z pozostałymi pracownikami.
• Obsługa urządzeń biurowych
Wymagania:
• wysoka kultura osobista
• stabilność, sumienność i zaangażowanie
• komunikatywność oraz umiejętności interpersonalne
• obsługa komputera i pakietu MS Office (Word, Excel),
• Skuteczność w realizacji zaplanowanych działań;
• Umiejętność organizacji pracy własnej;
• Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku i prawo jazdy
Oferujemy:
• Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
• Pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 9-17
• Możliwość rozwoju w firmie z ugruntowaną pozycją na rynku
• Rozpoczęcie pracy od zaraz
• Wdrożenie w obowiązki i wsparcie
• Wynagrodzenie w formie podstawy i prowizji,
• Miłą atmosferę.
Osoby starające się o prace prosimy o przesyłanie CV ze zdjęciem wraz z zamieszczona klauzulą dotycząca wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych dla celów rekrutacji.

  • Praca Nowy Sącz
  • Specjalista ds. marketingu Nowy Sącz
  • Specjalista ds. Zakupów Nowy Sącz
  • Specjalista ds. ofertowania Nowy Sącz
  • Specjalista ds. Zarządzania Nowy Sącz
  • Specjalista ds. Eksportu Nowy Sącz
  • Specjalista ds. transportu Nowy Sącz
  • Specjalista ds. HR Nowy Sącz
  • Specjalista ds. turystyki Nowy Sącz
  • Specjalista ds. Zaopatrzenia Nowy Sącz
  • Specjalista ds. finansów Nowy Sącz
  • Nowy Sącz - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    113 169
    19 179