Specjalista/tka ds. epidemiologii
  • Wrocław
Wrocław, Wrocław, Województwo dolnośląskie, Polska
Impel S.A.
16. 9. 2024

Grupa Impel to największy w Polsce dostawca usług outsourcingowych dla biznesu. Stale rozbudowujemy naszą ofertę, wprowadzamy rozwiązania dedykowane poszczególnym branżom, wykorzystujemy nowe technologie, co pozwala nam wspierać klientów w wielu obszarach ich działalności. Wyznaczamy kierunki, działamy innowacyjnie, mamy wpływ i realnie zmieniamy polski rynek usług.

Aktualnie spółka Impel S.A. poszukuje osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Wrocław, ul. Antoniego Słonimskiego 1

Twój zakres obowiązków:

  • Analiza dokumentacji przetargowej pod kątem wymogów epidemiologiczno – sanitarnych
  • Tworzenie koncepcji realizacji usługi, planów higieny, wykazu środków myjących i dezynfekujących
  • Dobór środków do mycia i dezynfekcji wraz z weryfikacją dokumentacji tych środków
  • Dobór procedur i instrukcji postępowania
  • Aktualizacja procedur, instrukcji i dokumentów, dopuszczających środki do obrotu oraz kart charakterystyki środków
  • Analiza ofert firm konkurencyjnych
  • Analiza rynku (zmiany w ustawodawstwie, badanie konkurencji)

Nasze wymagania:

  • Wykształcenie chemiczne lub wiedza z zakresu epidemiologii w szpitalnictwie
  • Biegła obsługa pakietu MS Office oraz urządzeń biurowych
  • Umiejętność analitycznego myślenia
  • Dokładność i sumienność
  • Umiejętność pracy pod presją czasu
  • Umiejętność pracy w zespole

To oferujemy:

  • Dużą samodzielność działania po okresie wdrożenia
  • Umowę o pracę
  • Comiesięczne premie (wysokość uzależniona od wartości pozyskanych kontraktów)
  • Możliwość rozwoju zawodowego w dużej organizacji biznesowej
  • Narzędzia niezbędne do realizacji zadań
  • Możliwość korzystania z ubezpieczenia medycznego i karty Multisport na preferencyjnych warunkach

  • Praca Wrocław
  • Specjalista ds. Sprzedaży Wrocław
  • Specjalista ds. Zakupów Wrocław
  • Specjalista ds. marketingu Wrocław
  • Specjalista ds. ofertowania Wrocław
  • Specjalista ds. Zarządzania Wrocław
  • Specjalista ds. Eksportu Wrocław
  • Specjalista ds. transportu Wrocław
  • Specjalista ds. HR Wrocław
  • Specjalista ds. turystyki Wrocław
  • Specjalista ds. Zaopatrzenia Wrocław
  • Wrocław - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584