Specjalista techniczny - elektromechanik
  • Tychy
Tychy, Tychy, śląskie, Polska
CARBOAUTOMATYKA SA
23. 4. 2024

Obowiązki

  • montaż elementów mechanicznych i elektrycznych rozdzielnic i aparatów SN,
  • prace uruchomieniowe w siedzibie Spółki,
  • wykonywanie pomontażowych regulacji u Inwestora,
  • udział w przygotowaniu dokumentacji technicznej.

Wymagania

  • wykształcenie techniczne, branża elektryczna/energetyczna,
  • zaświadczenia kwalifikacyjne SEP,
  • doświadczenie w pracy z urządzeniami rozdzielczymi SN,
  • umiejętność czytania i analizy dokumentacji technicznych,
  • umiejętność samodzielnej pracy i rozwiązywania problemów.
  • gotowość do wyjazdów służbowych

Oferujemy

  • ciekawą i pełną wyzwań pracę,
  • stabilne warunki zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • rozwój zawodowy i współpracę z doświadczoną kadrą inżynierską,
  • atrakcyjne wynagrodzenie i niezbędne narzędzia pracy

Dodatkowymi atutami będą:

  • doświadczenie w obsłudze, eksploatacji i naprawie urządzeń SN i nN,
  • znajomość zasad budowy aparatury SN i nN,
  • prawo jazdy kat. B.

  • Praca Tychy
  • Redaktor techniczny Tychy
  • Elektromechanik Tychy
  • Specjalista SEM Tychy
  • Specjalista SEO Tychy
  • Specjalista ds. Sprzedaży Tychy
  • Specjalista ds. Zakupów Tychy
  • Specjalista ds. marketingu Tychy
  • Specjalista ds. ofertowania Tychy
  • Specjalista ds. Zarządzania Tychy
  • Specjalista ds. Eksportu Tychy
  • Tychy - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    116 127
    19 315