Pracownik techniczny
  • Tychy
Tychy, Tychy, Śląskie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
18. 4. 2024

Posiadasz doświadczenie w utrzymaniu ruchu? A może jesteś absolwentem szkoły technicznej i chcesz zdobyć doświadczenie zawodowe z tego obszaru? Jeśli szukasz nowych wyzwań zawodowych oraz stabilizacji zawodowej, nie zwlekaj - aplikuj!

W związku z rozwojem struktury wewnętrznej naszego Klienta, poszukujemy do długofalowej współpracy, Kandydatów z kompetencjami technicznymi.

Miejsce pracy: Tychy, Strefa Ekonomiczna

Oczekujemy

  • wykształcenia technicznego - elektryk, elektromechanik - zatrudnimy absolwentów
  • mile widziane doświadczenie w pracy na stanowisku elektromechanika/pracownika utrzymania ruchu
  • uprawnienia SEP - mile widziane
  • gotowość do pracy w systemie 4 brygadowym

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • stabilne warunki zatrudnienia
  • wynagrodzenie uzależnione od kompetencji - zapraszamy do współpracy Kandydatów o zróżnicowanej wiedzy, doświadczeniu zawodowym
  • pracę w systemie 4 brygadowym ( dodatek 18% za pracę w tym systemie)
  • zatrudnienie bezpośrednio u Klienta, na podstawie umowy o pracę kodeksową
  • po 6 miesiącach podwyżka wynagrodzenia oraz umowa na czas nieokreślony

Zadania

  • usuwanie awarii i usterek z zakresu elektryki, mechaniki
  • realizacja planu konserwacji urządzeń zgodnie z harmonogramem
  • zapewnienie ciągłości produkcji

  • Praca Tychy
  • Redaktor techniczny Tychy
  • Pracownik fizyczny Tychy
  • Pracownik produkcji Tychy
  • Pracownik kolei Tychy
  • Pracownik umysłowy Tychy
  • Pracownik biurowy Tychy
  • Pracownik ochrony Tychy
  • Pracownik socjalny Tychy
  • Pracownik administracyjno - biurowy Tychy
  • Pracownik utrzymania ruchu Tychy
  • Tychy - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    120 456
    20 532