Specjalista / Specjalistka w Dziale Domów Studenckich
  • Wrocław
Wrocław, Wrocław, dolnośląskie, Polska
Politechnika Wrocławska
8. 6. 2024

Dział Wsparcia Aktywności Studenckiej Politechniki Wrocławskiej poszukuje osób na stanowisko:

Opis stanowiska:

Osoba zatrudniona na powyższym stanowisku będzie odpowiedzialna za prowadzenie spraw związanych z rozliczaniem projektów studenckich.

Zakres obowiązków:

  • przygotowywanie wniosków i umów projektowych aktywności studenckiej,
  • weryfikacja poprawności przygotowania wniosków konkursowych przez studentów,
  • zakładanie i prowadzanie kartotek projektów w systemie finansowo-księgowym,
  • prowadzenie rozliczeń, bieżących oraz końcowych, projektów pod względem finansowym i merytorycznym (w tym obsługa obszaru TETA OP),
  • współpraca z administracją wewnątrz uczelni, partnerami zewnętrzni, audytorami i przedstawicielami instytucji kontrolnych w zakresie realizacji projektów,
  • przygotowywanie dokumentacji, zestawień i raportów na potrzeby wewnętrzne oraz instytucji finansowych.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe,
  • minimum 3 lata doświadczenia zawodowego,
  • mile widziana znajomość specyfiki funkcjonowania uczelni wyższej oraz programu TETA,
  • mile widziane doświadczenie w rozliczaniu projektów finansowanych ze środków krajowych (w tym ministerialnych),
  • znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację,
  • komunikatywność i kreatywność,
  • bardzo dobra organizacja pracy,
  • umiejętność współpracy w zespole.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie na umowę o pracę, z pensją zawsze na czas, trzyskładnikowe wynagrodzenie: wynagrodzenie zasadnicze + premia regulaminowa + dodatek za wieloletnią pracę (3-20% wynagrodzenia zasadniczego, w zależności od posiadanego stażu pracy),
  • pakiet benefitów (13-ta pensja, dofinansowanie do wypoczynku pracownika i członków rodziny, preferencyjne pożyczki, ubezpieczenia grupowe),
  • przestrzeganie zasady work-life balance (praca stacjonarna od poniedziałku do piątku w godzinach 7.30-15.30),
  • atrakcyjny system szkoleń wewnętrznych i zewnętrznych (dofinansowanie kursów językowych i studiów, certyfikowanych szkoleń specjalistycznych, zajęcia sportowe),
  • możliwość udziału w konferencjach i spotkaniach z naukowcami,
  • możliwość zaangażowania w inicjatywy charytatywne i działania integracyjne (m.in. Bieg Rektora, Bieg Firmowy, Impreza Mikołajowa),
  • atrakcyjną lokalizację w centrum miasta-dogodny dojazd tramwajem czy autobusem, dla rowerzystów rowerownię (na kampusie głównym) i stojaki zewnętrzne, darmowe parkingi i przeloty Polinką.

  • Praca Wrocław
  • Specjalista SEO Wrocław
  • Specjalista SEM Wrocław
  • Pośrednik w obrocie nieruchomościami Wrocław
  • Doradca podatkowy w Polsce Wrocław
  • Pracownicy uczelni w Polsce Wrocław
  • Specjalista ds. Sprzedaży Wrocław
  • Specjalista ds. Zakupów Wrocław
  • Specjalista ds. marketingu Wrocław
  • Specjalista ds. ofertowania Wrocław
  • Specjalista ds. Zarządzania Wrocław
  • Wrocław - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    76 147
    15 080