Specjalista / Specjalistka ds. windykacji w Dziale Sądowym
  • Wrocław
Wrocław, Wrocław, dolnośląskie, Polska
Alektum Sp. z o.o.
27. 4. 2024

Twój zakres obowiązków

  • Weryfikacja spraw pod kątem poprawności i zgodności danych,
  • Kompletowanie dokumentacji,
  • Praca z dokumentacją w tym m.in. przygotowanie pozwów, obsługa prostych pism sądowych, obsługa doręczeń komorniczych,
  • Dbanie o terminowość podejmowanych działań,
  • Rejestracja czynności w odpowiednich systemach,
  • Bieżące raportowanie zleconych działań.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie na tym samym lub podobnym stanowisku,
  • Samodzielność, dobra organizacja pracy i umiejętność zarządzania czasem
  • Pozytywne nastawienie do pracy,
  • Otwartość na wiedzę i rozwój,
  • Wysoki poziom odpowiedzialności za powierzone zadania.
  • Znajomość pakietu MS Office, w szczególności MS Excel

To oferujemy

  • Cenne doświadczenie zawodowe w międzynarodowej firmie,
  • Długofalową współpracę,
  • Szkolenie wdrożeniowe oraz wsparcie mentora w trakcie okresu wdrożenia do pracy,
  • Nasza siedziba znajduje się w centrum Wrocławia. Będziesz pracować w estetycznych i otwartych przestrzeniach biurowych,
  • Elastyczne godziny rozpoczęcia pracy,
  • Weekendy wolne od pracy,
  • Pakiet benefitów.

Praca na stanowisku Specjalista do spraw windykacji w dziale sądowym związana będzie z postępowaniem sądowym. Twoim głównym zadaniem będzie monitorowanie spraw na tym etapie, kontakt z klientem, dbałość o prawidłowy przebieg procesu. Niezbędny będzie również kontakt z sądami, kancelariami komorniczymi oraz urzędami.

  • Praca Wrocław
  • Specjalista ds. Sprzedaży Wrocław
  • Specjalista ds. Zakupów Wrocław
  • Specjalista ds. marketingu Wrocław
  • Specjalista ds. ofertowania Wrocław
  • Specjalista ds. Zarządzania Wrocław
  • Specjalista ds. Eksportu Wrocław
  • Specjalista ds. transportu Wrocław
  • Specjalista ds. HR Wrocław
  • Specjalista ds. turystyki Wrocław
  • Specjalista ds. Zaopatrzenia Wrocław
  • Wrocław - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    114 102
    18 448