Specjalista / Specjalistka ds. zakupu
  • Katowice
Katowice, Katowice, śląskie, Polska
PPH TEMAR Sp. z o.o. Sp. Komandytowa
8. 5. 2024

Twój zakres obowiązków

  • Efektywna realizacja polityki zakupowej w firmie
  • Przygotowywanie zapytań, analiza ofert, negocjowanie cen i warunków współpracy z dostawcami
  • Zarządzanie relacjami z dostawcami
  • Przygotowywanie analiz i raportów dla kierownictwa
  • Współpraca z innymi działami (sprzedaż, logistyka, magazyn)

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Znajomości języka angielskiego w stopniu bardzo dobrym w mowie i piśmie
  • Zdolności negocjacyjne w językach obcych
  • Znajomość zagadnień prawnych w obrocie międzynarodowym
  • Dyspozycyjność i elastyczność związana z koniecznością podróżowania po Unii Europejskiej
  • Zdolności analityczne, samodzielność, kreatywność i inicjatywa w działaniu
  • Umiejętność efektywnej współpracy
  • Realizowanie wyznaczonych celów budżetowych
  • Znajomość branży spożywczej

To oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Praca od poniedziałku do piątku
  • Motywacyjny system premiowy
  • Atrakcyjny pakiet benefitów:
  • Dofinansowanie do karty Multisport
  • Możliwość skorzystania z systemu opieki zdrowotnej
  • Dofinansowanie do wypoczynku
  • Bony świąteczne
  • Możliwość skorzystania z ubezpieczenia grupowego
  • Zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej
  • Możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji

  • Praca Katowice
  • Specjalista ds. Sprzedaży Katowice
  • Specjalista ds. Zakupów Katowice
  • Specjalista ds. marketingu Katowice
  • Specjalista ds. ofertowania Katowice
  • Specjalista ds. Zarządzania Katowice
  • Specjalista ds. Eksportu Katowice
  • Specjalista ds. transportu Katowice
  • Specjalista ds. HR Katowice
  • Specjalista ds. turystyki Katowice
  • Specjalista ds. telekomunikacji Katowice
  • Katowice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 655
    18 293