Specjalista / Specjalistka ds. zakupów
  • Mników
małopolskie, Mników, małopolskie, Polska
Drabest Sp. z o.o.
29. 5. 2024

Twój zakres obowiązków

  • Realizacja strategii zakupowej, monitorowanie rynku, negocjowanie warunków umów z dostawcami oraz utrzymanie długotrwałych relacji biznesowych
  • Przygotowywanie regularnych raportów dotyczących działalności zakupowej i importowej, analiza danych oraz rekomendowanie rozwiązań usprawniających procesy
  • Analiza rynku w poszukiwaniu nowych produktów i dostawców
  • Nadzór nad terminowością dostaw i ich zgodnością z zamówieniem / umową
  • Przygotowywanie zapytań ofertowych

Nasze wymagania

  • Doświadczenie zawodowe w obszarze zakupów i łańcucha dostaw
  • Doświadczenie z zakresu generowania oszczędności w oparciu o TCO
  • Umiejętność negocjacji, doskonałe zdolności interpersonalne oraz umiejętność budowania trwałych relacji z dostawcami
  • Znajomość jęz. angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację z kontrahentem

To oferujemy

Jeśli jesteś gotowy na nowe wyzwania, masz doświadczenie w zarządzaniu zakupami i importem, oraz spełniasz powyższe wymagania, zapraszamy do aplikowania na stanowisko Specjalisty ds. Zakupów i Importu w firmie Drabest Sp. z o.o.

Oferujemy

• Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

• Pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, o zasięgu międzynarodowym

• Pakiet świadczeń pracowniczych (opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe itp.)

• Finansowanie szkoleń i kursów przydatnych na wykonywanym stanowisku

• Atrakcyjne wynagrodzenie, adekwatne do umiejętności i zaangażowania

• Zniżki na firmowe produkty i usługi

• Program rekomendacji pracowników

• Dodatkowa premia za staż pracy

  • Praca małopolskie
  • małopolskie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    76 147
    15 080