Specjalista / Specjalistka ds. sprzedaży (projekty Private Label)
  • Jawornik
małopolskie, Jawornik, małopolskie, Polska
Euphora Paese Sp. z o.o.
25. 5. 2024

Twój zakres obowiązków

  • Utrzymanie relacji handlowych z kontrahentami oraz ich dalszy rozwój
  • Analiza potrzeb i oczekiwań klientów
  • Negocjowanie warunków kontraktów i prowadzenie rozmów handlowych
  • Pełna odpowiedzialność za zarządzanie i koordynację procesu produkcji kontraktowej, w ramach obsługiwanego Klienta.
  • Nadzór nad harmonogramami oraz budżetami prowadzonych kontraktów
  • Dbanie o jakość komunikacji oraz dotrzymanie ustalonego poziomu świadczenia usług
  • Stałe monitorowanie rynku: produktów i dostawców, poszukiwanie innowacji i optymalizacji.

Nasze wymagania

  • 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne i interpersonalne
  • Umiejętność negocjowania/kontraktacji umów
  • Gotowość do podejmowania wyzwań i ciągłego rozwoju
  • Sumienność, systematyczność i samodzielność w wykonywaniu zadań
  • Dobra znajomość pakietu MS Office, ze szczególnym uwzględnieniem MS Excel
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie B2
  • Znajomość branży kosmetycznej
  • Doświadczenie w pracy, w firmie produkcyjnej

To oferujemy

  • Pracę od poniedziałku do piątku, w systemie stacjonarnym, w lokalizacji Jawornik 510 Myślenice
  • Stabilne warunki zatrudnienia - umowa o pracę w szybko rozwijającej się firmie o międzynarodowym zasięgu
  • Atrakcyjne i przejrzyste warunki finansowe oraz terminowe wypłaty
  • Prywatną opiekę medyczną, ubezpieczenie na życie
  • Dostęp do programu MultiSport oraz platformy rozwojowej MultiLife
  • Zniżki pracownicze na firmowe produkty
  • Dużą samodzielność w działaniu
  • Udział w interesujących projektach – u nas nie będziesz się nudził/a

  • Praca małopolskie
  • małopolskie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    97 510
    17 064