Specjalista / Specjalistka ds. zakupów
  • Kolbuszowa
Kolbuszowa, Kolbuszowa, podkarpackie, Polska
Kfm-Furniture Sp. z o.o.
27. 3. 2024

Twój zakres obowiązków

  • Analiza rynku dostawców
  • Ustalanie warunków współpracy z dostawcami oraz prowadzenie negocjacji handlowych
  • Monitorowanie i realizacja zamówień w odniesieniu do specyfikacji i budżetów
  • Zarządzanie procesem zakupu towarów zgodnie z istniejącymi potrzebami firmy
  • Kontrolowanie stanów magazynowych i ścisła współpraca z magazynem
  • Rozliczanie/zatwierdzanie faktur zgodnie z zamówieniami
  • Przygotowywanie oraz prezentacja raportów, zestawień i analiz kosztów

Nasze wymagania

  • Minimum 3-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Znajomość j. niemieckiego – B1/B2 w mowie i piśmie
  • Wykształcenie wyższe (preferowane kierunki techniczne lub zarządzanie łańcuchem dostaw)
  • Wysokie zdolności negocjacyjne i umiejętność logicznego myślenia
  • Umiejętność rozwiązywania problemów
  • Łatwość nawiązywania kontaktów i wysokie zdolności interpersonalne

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie na o umowę o pracę
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia
  • Świadczenia z ZFŚS
  • Ubezpieczenie grupowe

  • Praca Kolbuszowa
  • Kolbuszowa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    118 897
    19 714