Specjalista ds. planowania łańcucha dostaw
  • Domatków
, Domatków, Województwo podkarpackie, Polska
SGP GROUP
18. 4. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • opracowywanie planów produkcyjnych na podstawie prognoz sprzedaży, zamówień klientów i dostępności zasobów,
  • monitorowanie stanów magazynowych surowców, półproduktów i gotowych produktów oraz zapewnienie optymalnego poziomu zapasów,
  • współpraca z działem zakupów w celu zapewnienia odpowiedniej ilości surowców i materiałów na potrzeby produkcji,
  • optymalizacja procesów logistycznych w celu minimalizacji kosztów transportu i składowania,
  • ścisła współpraca z innymi działami, takimi jak produkcja, sprzedaż, kontrola jakości i obsługa klienta w celu zapewnienia spójności działań i spełnienia wymagań klienta,
  • monitorowanie wskaźników wydajności (KPIs) związanych z planowaniem łańcucha dostaw i podejmowanie działań korygujących w razie potrzeby.

WYMAGANIA:
  • doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej branży kolejowej mile widziane,
  • znajomość zagadnień procesów jakościowych/jakości dostawców,
  • znajomość systemu SAP,
  • język angielski na poziomie C1,
  • język włoski na poziomie C1,
  • wysokie umiejętności analityczne,
  • znajomość wdrożeń Lean Manufacturing,
  • wykształcenie inżynieryjne/kierunkowe.

OFERUJEMY:
  • pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, światowego lidera w swojej branży,
  • 6- miesięczny kontrakt,
  • atrakcyjne wynagrodzenie wraz z systemem uznaniowym,
  • pracę w interdyscyplinarnym projekcie w międzynarodowym środowisku,
  • pakiet benefitów: opieka medyczna, ubezpieczenie zdrowotne, karta sportowa,
  • auto służbowe do użytku prywatnego,
  • zapewniamy wsparcie mieszkaniowe.

- Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

120 456
20 532