Specjalista / Specjalistka ds. Zakupów
  • Lublin
Lublin, Lublin, lubelskie, Polska
Stecol Corporation Sp. z o.o. Oddział w Polsce
30. 3. 2024

Stecol Corporation Oddział w Polsce jest częścią globalnego chińskiego koncernu Stecol, który należy do grupy PowerChina – szóstej największej firmy konstrukcyjno-budowlanej na świecie. Stecol to firma inżynieryjna i wykonawcza, realizująca najbardziej złożone i wymagające projekty infrastrukturalne. Do naszej nowej inwestycji „Projekt i budowa drogi ekspresowej S12 Lublin – Dorohusk na odcinku Piaski – Dorohusk (z wyłączeniem budowy obwodnicy Chełma) odcinek nr 3: obiekt WD-15 (wraz z obiektem) - węzeł „Chełm Zachód” (bez węzła)” poszukujemy:

Wymagania

  • wykształcenie wyższe
  • min. 2 lata doświadczenia w obszarze zakupów (branża budowlana- drogi)
  • znajomość zagadnień kodeksu cywilnego, prawa zamówień publicznych
  • biegła obsługa arkusza kalkulacyjnego Excel, Ms Word, Power Point
  • znajomość technik negocjacyjnych,
  • umiejętność i doświadczenie w prowadzeniu postępowań zakupowych
  • dobra organizacja pracy
  • dyspozycyjność
  • prawo jazdy kat. B

Opis stanowiska

  • przygotowanie i wysyłka zapytań ofertowych
  • zbieranie, sprawdzanie i analiza ofert
  • poszukiwanie lokalnych dostawców, monitorowanie lokalnego rynku

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, możliwe inne formy zatrudnienia
  • ciekawą pracę w międzynarodowym środowisku
  • przyjazną atmosferę
  • wsparcie ze strony specjalistycznego zespołu
  • prywatną opiekę medyczną
  • dodatek stażowy do comiesięcznego wynagrodzenia po roku pracy

  • Praca Lublin
  • Specjalista ds. Zakupów Lublin
  • Specjalista ds. marketingu Lublin
  • Specjalista ds. ofertowania Lublin
  • Specjalista ds. Zarządzania Lublin
  • Specjalista ds. Eksportu Lublin
  • Specjalista ds. transportu Lublin
  • Specjalista ds. HR Lublin
  • Specjalista ds. turystyki Lublin
  • Specjalista ds. Zaopatrzenia Lublin
  • Specjalista ds. finansów Lublin
  • Lublin - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    120 536
    20 228