Specjalista / Specjalistka ds. handlu
  • Lublin
Lublin, Lublin, Lublin Voivodeship, Polska
A-SENSE sp. z o.o.
4. 5. 2024

Miejsce pracy: Lublin

Twój zakres obowiązków

  • poszukiwanie nowych klientów,
  • biegła znajomość języka angielskiego, inne języki mile widziane,
  • wyjazdy na targi branżowe w Polsce i za granicą,
  • kontrola bieżących zamówień,
  • staranne i systematyczne dokumentowanie zamówień klientów oraz monitorowanie wysyłek.

Nasze wymagania

  • Skończone studia w zakresie nauk chemicznych/farmaceutycznych lub pokrewnych (licencjat/magister),
  • Prawo jazdy kat. B,
  • Umiejętność pracy w zespole, dyspozycyjność, umiejętność analitycznego i logicznego myślenia, dobra organizacja czasu pracy, dokładność, samodzielność,
  • Predyspozycje do pracy zespołowej,
  • Zaangażowanie oraz chęć nauki.

To oferujemy

  • Pracę w młodym dynamicznie rozwijającym się zespole,
  • Stabilne godziny pracy (praca 7.30-15.30),
  • Przyjazną atmosferę,
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie.

O nas

Poszukujemy pracowników na stanowisko Specjalista ds. marketingu i handlu – Dział Produktów Nikotynowych

Spółka A-Sense powstała w 2017 roku - działa na rynku od 6 lat. A-Sense Sp. z o.o. działa w branży chemicznej i głównym segmentem działania spółki jest wytwarzanie produktów chemicznych i kosmetycznych dostosowanych do konkretnych potrzeb Klienta. W ofercie spółki znajdują się surowce, a także usługi polegające na opracowywaniu i wdrażaniu nowych technologii oraz produkcja chemikaliów specjalistycznych poprzez opracowywanie technologii na potrzeby klientów (tailor-made synthesis). A-Sense dzięki bardzo dobrze wyposażonym laboratorium analitycznym (LC/MS, GC/MS) świadczy również usługi analiz chemicznych. Firma A-Sense podejmuje współpracę głównie na zasadzie B2B.

W przypadku zainteresowania ofertą prosimy do zgłasznia przy pomocy ,,Aplikuj.

Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do A-SENSE sp. z o.o. z siedzibą w: Ignacego Mościckiego 1, 24-100 Puławy (Pracodawca - administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym, w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

  • Praca Lublin
  • Specjalista ds. Sprzedaży Lublin
  • Specjalista ds. Zakupów Lublin
  • Specjalista ds. marketingu Lublin
  • Specjalista ds. ofertowania Lublin
  • Specjalista ds. Zarządzania Lublin
  • Specjalista ds. Eksportu Lublin
  • Specjalista ds. transportu Lublin
  • Specjalista ds. HR Lublin
  • Specjalista ds. turystyki Lublin
  • Specjalista ds. Zaopatrzenia Lublin
  • Lublin - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    118 346
    18 862