Specjalista / Specjalistka ds. technologicznych
  • Starogard Gdański
Starogard Gdański, Starogard Gdański, pomorskie, Polska
POLPHARMA S.A.
18. 5. 2024
Informacje o stanowisku

Zadania:

  • Analizowanie i współrealizacja potrzeb zakupowych dla maszyn, materiałów i usług niezbędnych do prawidłowej realizacji potrzeb biznesowych
  • Analizowanie możliwości poprawy produktywności procesów pakowania i minimalizacji kosztów produkcji
  • Zarządzanie częściami formatowymi do linii technologicznych w celu ich efektywnego wykorzystania i minimalizacji nakładów inwestycyjnych dla nowych produktów
  • Opiniowanie i zatwierdzanie Specyfikacji Wymagań Użytkownika (URS) dla urządzeń pakujących
  • Akceptowanie planów kwalifikacji i współudział podczas przeprowadzanie Kwalifikacji Instalacyjnych i Operacyjnych dla urządzeń pakujących
  • Definiowanie specyfikacji technicznej i logistycznej dla produktów z portfolio Polpharma oraz produktów planowanych do wdrożenia w ramach produkcji kontraktowej
  • Standaryzacja wymiarów i rodzajów materiałów opakowaniowych
  • Optymalizacja procesów produkcyjnych i zdolności urządzeń
  • Inicjowanie zmian w specyfikacjach materiałów opakowaniowych oraz koordynowanie przeprowadzania kwalifikacji dla nowych dostawców
  • Inicjowanie i wdrażanie innowacyjnych rozwiązań z zakresu Smart Packaging
  • Współpraca z dostawcami materiałów opakowaniowych, urządzeń i rozwiązań dla przemysłu farmaceutycznego
  • Opracowywanie, opiniowanie i zatwierdzanie właściwej dokumentacji technicznej i technologicznej z zakresu swojej ekspertyzy

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe chemiczne, farmaceutyczne lub pokrewne
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Wiedzę specjalistyczna z zakresu wytwarzania leków oraz praktyczna znajomość pracy urządzeń procesowych w produkcji farmaceutycznej
  • Praktyczną wiedzę z zakresu zarządzania projektami (umiejętność pracy z dokumentacją projektową oraz przygotowania prezentacji projektowej)
  • Doświadczenie w pracy w środowisku GMP
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego zarówno w mowie jak i piśmie (znajomość języka rosyjskiego będzie dodatkowym atutem
  • Umiejętność pracy zarówno indywidualnej jak i zespołowej
  • Cechuje Cię dobra organizacja własnej pracy i wielozadaniowość

Oferujemy:

  • Umowa o pracę
  • Prywatna opieka medyczna
  • Ubezpieczenie na życie
  • Karta Multisport
  • Szkolenia i rozwój kompetencji zawodowych
  • Paczki świąteczne dla dzieci
  • Jeden dodatkowy dzień wolny
  • Program emerytalny

  • Praca Starogard Gdański
  • Starogard Gdański - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    119 135
    19 322