Specjalista / Specjalistka ds. sprzedaży rozwiązań IT
  • Warsaw
Warszawa, Warsaw, Masovian Voivodeship, Polska
Z PARTNER sp. z o.o. SK
5. 5. 2024

Miejsce pracy: Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Aktywne pozyskiwanie nowych klientów oraz obsługa posprzedażowa
  • Realizacja założonych planów sprzedażowych
  • Prezentowanie oferty firmy
  • Przygotowywanie ofert handlowych
  • Aktualizowanie danych w wewnętrznych systemach informatycznych
  • Bieżąca obsługa klienta

Nasze wymagania

  • Wykształcenie średnie lub wyższe
  • Dobra znajomość j. angielskiego lub j. rosyjskiego umożliwiająca swobodną komunikację
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Umiejętność pracy w zespole, komunikatywność, wysoka kultura osobista
  • Mile widziana znajomość technik sprzedaży, skutecznego prowadzenia rozmów telefonicznych i handlowych z klientem
  • Dobra organizacja pracy i samodyscyplina
  • Łatwość nawiązywania kontaktów i utrzymywania dobrych relacji z klientami
  • Wysoka motywacja do pracy oraz dokładność w wykonywaniu powierzonych obowiązków

To oferujemy

  • Pracę w pełnym wymiarze - umowa o pracę
  • Szkolenie wprowadzające do pracy
  • Wsparcie merytoryczne ze strony przełożonych i współpracowników
  • Zdobycie doświadczenia w IT - systemy chmurowe
  • Możliwość ciągłego rozwoju zawodowego oraz podnoszenia kompetencji poprzez udział w oferowanych szkoleniach
  • Atmosferę opartą na świetnym zespole, współpracy i dzieleniu się wiedzą
  • Dostęp do nowatorskich rozwiązań technologicznych
  • Kartę sportową lub prywatną opiekę medyczną
  • Pracę w biurze w Warszawie

O nas

Jesteśmy firmą działającą w branży IT, na rynku od 15 lat.

Dystrybuujemy produkty Zoho - oprogramowania komputerowego i internetowych narzędzi biznesowych obejmujących min.: CRM, arkusz kalkulacyjny, bazy danych, narzędzia służące do tworzenia prezentacji, zarządzania projektami, fakturowania oraz realizacji innych zadań.

  • Praca Warszawa
  • Specjalista ds. Sprzedaży Warszawa
  • Specjalista ds. bezpieczeństwa IT Warszawa
  • Specjalista ds. Zakupów Warszawa
  • Specjalista ds. marketingu Warszawa
  • Specjalista ds. ofertowania Warszawa
  • Specjalista ds. Zarządzania Warszawa
  • Specjalista ds. Eksportu Warszawa
  • Specjalista ds. transportu Warszawa
  • Specjalista ds. HR Warszawa
  • Specjalista ds. turystyki Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    118 346
    18 862