Specjalista / Specjalistka ds. sprzedaży nieruchomości
  • Olsztyn
Olsztyn, Olsztyn, Warmian-Masurian Voivodeship, Polska
MATHEO INVEST sp. z o.o.
5. 5. 2024

Miejsce pracy: Olsztyn

Twój zakres obowiązków

  • Samodzielne prowadzenie działu sprzedaży dużego projektu deweloperskiego
  • Stały kontakt z klientami, współpraca z notariuszem i doradcami kredytowymi
  • Przygotowywanie umów rezerwacyjnych, umów przedwstępnych, umów przeniesienia własności, porozumień, aneksów i wszelkich innych niezbędnych dokumentów
  • Aktywne promowanie inwestycji, współpraca z deweloperem w zakresie marketingu

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w prowadzeniu sprzedaży na podobnym stanowisku
  • Podstawowa znajomość marketingu w social mediach
  • Znajomość procedur dot. sprzedaży nieruchomości

To oferujemy

  • Firmowy laptop i telefon
  • Premie finansowe za sprzedaż nieruchomości
  • Długoletnia współpraca

O nas

Spółka zajmuje się projektami deweloperskimi oraz wynajmem powierzchni biurowych, użytkowych i mieszkalnych.

Klikając w przycisk „Aplikuj” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne, zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez MATHEO INVEST sp. z o.o. z siedzibą w: Mikołaja Kopernika 5/10, 00-367 Warszawa (Pracodawca), jako administratora danych osobowych w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.
Twoje dane osobowe będą przetwarzane w oparciu o następujące podstawy prawne: (a) aby podjąć działania na Twoje żądanie przed zawarciem umowy (np. informacje o oczekiwanym wynagrodzeniu i dostępności do rozpoczęcia pracy); (b) w oparciu o nasz prawnie uzasadniony interes (np. imię, nazwisko, data urodzenia, dane kontaktowe, wykształcenie, kwalifikacje zawodowe, przebieg dotychczasowego zatrudnienia); c) w oparciu o Twoją zgodę, która wyrażona jest poprzez przeslanie dokumentów aplikacyjnych zawierających takie informacje jak np. wizerunek czy zainteresowania.
Podanie wszystkich danych osobowych, o których mowa powyżej jest dobrowolne, natomiast dane wymienione w lit. a) i b) są niezbędne do wzięcia udziału w rekrutacji. Niepodanie danych skutkuje brakiem możliwości rozpatrzenia kandydatury. Podanie pozostałych danych jest dobrowolne, ale może pomóc w sprawnym przeprowadzeniu procesu rekrutacji.
Masz prawo żądać dostępu do Twoich danych (w tym uzyskania ich kopii), sprostowania danych, ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia, jak również wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Masz także prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
Twoje dane osobowe mogą zostać przekazane dostawcom usługi publikacji ogłoszeń o pracę, dostawcom systemów do zarządzania rekrutacjami, dostawcom usług IT (hosting), dostawcom systemów informatycznych.
Podane przez Ciebie dane osobowe nie będą wykorzystywane w celu profilowania albo podejmowania decyzji w sposób zautomatyzowany.
Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez okres 1 roku, chyba, że wyraziłeś odrębną zgodę na wykorzystanie Twoich danych osobowych w przyszłych rekrutacjach.
W celu realizacji praw lub w przypadku jakichkolwiek pytań związanych z przetwarzaniem Twoich danych osobowych skontaktuj się z nami pod adresem: ab@matheoinvest.com.

  • Praca Olsztyn
  • Specjalista ds. Sprzedaży Olsztyn
  • Specjalista ds. telekomunikacji Olsztyn
  • Specjalista ds. PR Olsztyn
  • Specjalista ds. Zakupów Olsztyn
  • Specjalista ds. marketingu Olsztyn
  • Specjalista ds. ofertowania Olsztyn
  • Specjalista ds. Zarządzania Olsztyn
  • Specjalista ds. Eksportu Olsztyn
  • Specjalista ds. transportu Olsztyn
  • Specjalista ds. HR Olsztyn
  • Olsztyn - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    118 346
    18 862