Specjalista / Specjalistka ds. wsparcia sprzedaży
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
Inter Cars S.A.
24. 5. 2024

Dział Koło w Inter Cars S.A. zajmuje się zakupem oraz sprzedażą: opon, felg, łańcuchów śniegowych oraz akcesoriów wulkanizacyjnych i montażowych. W naszym portfolio znajdują się opony zarówno do pojazdów osobowych, dostawczych, terenowych, ciężarowych, rolniczych czy przemysłowych, jak również motocykli, skuterów, quadów oraz rowerów. Sprzedajemy ponad 4 mln opon rocznie, co stanowi ponad 25% udziału w polskim rynku. Osoby spełniające oczekiwane wymagania zapraszamy do działu, który tworzą pasjonaci oraz profesjonaliści zorientowani na cel, jakim jest rozwój.

Zakres obowiązków:

  • monitorowanie rynku oraz analiza i weryfikacja cen konkurencji
  • kontrola grup rabatowych i ofert klientów
  • zarządzanie uprawnieniami jakie posiadają sprzedawcy do modyfikacji cen
  • bieżąca współpraca z handlowcami pracującymi w terenie
  • czynny udział w kształtowaniu i realizacji polityki sprzedażowej firmy

Oczekiwane kompetencje:

  • MS Excel i zdolności analityczne na poziomie zaawansowanym (tabela przestawne, wyszukaj pionowo, naliczanie rabatów, liczenie marży )
  • angielski na poziomie B1 w mowie i piśmie
  • znajomość produktu (opony) będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • zatrudnienie w ramach umowy o pracę na pełen etat
  • elastyczne godziny pracy 7-15 | 8-16 | 9-17
  • praca w modelu stacjonarnym, Warszawa - Młociny
  • zajęcia grupowe z j.angielskiego finansowane 100% przez pracodawcę
  • ubezpieczenie grupowe i prywatna opieka medyczna na preferencyjnych warunkach
  • platforma kafeteryjna Worksmile
  • pakiet szkoleń wewnętrznych i wsparcie w rozwijaniu posiadanych kompetencji oraz zdobywaniu nowych umiejętności
  • szybki jednoetapowy proces rekrutacyjny: -spotkanie online. Decyzja max do 7 dni od spotkania

  • Praca Warszawa
  • Specjalista ds. Sprzedaży Warszawa
  • Specjalista ds. Zakupów Warszawa
  • Specjalista ds. marketingu Warszawa
  • Specjalista ds. ofertowania Warszawa
  • Specjalista ds. Zarządzania Warszawa
  • Specjalista ds. Eksportu Warszawa
  • Specjalista ds. transportu Warszawa
  • Specjalista ds. HR Warszawa
  • Specjalista ds. turystyki Warszawa
  • Specjalista ds. Zaopatrzenia Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    97 510
    17 064