Specjalista / Specjalistka ds. sprzedaży - elektromobilność
  • Wałbrzych
Wałbrzych, Wałbrzych, Lower Silesian Voivodeship, Polska
ZEFIR UTV sp. z o.o.
6. 6. 2024

Miejsce pracy: Wałbrzych

Twój zakres obowiązków

  • Budowanie rynku: Aktywne pozyskiwanie nowych klientów indywidualnych, biznesowych oraz instytucjonalnych w Polsce i za granicą.
  • Obsługa klienta: Kompleksowe zarządzanie procesem sprzedaży od przygotowania oferty po dostawę pojazdu, w tym negocjacje cenowe i podpisywanie umów.
  • Promocja marki: Reprezentowanie firmy, prowadzenie prezentacji i testów pojazdów, wykorzystanie mediów społecznościowych do budowania pozytywnego wizerunku firmy.
  • Analiza rynku: Monitorowanie rynku, przygotowywanie analiz oraz raportów sprzedażowych, zarządzanie danymi w systemie CRM.
  • Strategiczne planowanie: Tworzenie i realizacja strategii sprzedażowej, stałe monitorowanie działań konkurencji.

Nasze wymagania

  • Min. 2 lata doświadczenia w sprzedaży B2B, najlepiej w branży motoryzacyjnej.
  • Biegłość w obsłudze komputera, w tym MS Office i narzędzi CRM. Mile widziana znajomość narzędzi wykorzystujących sztuczną inteligencję.
  • Doskonałe umiejętności negocjacyjne i interpersonalne.
  • Dobra znajomość języka angielskiego.
  • Prawo jazdy kat. B.
  • Kreatywne podejście do sprzedaży: zdolność do innowacyjnego myślenia w celu efektywnego pozyskiwania nowych klientów.
  • Zaangażowanie i determinacja: wysoka motywacja do pracy, samodzielność w realizacji zadań, oraz odpowiedzialność za osiągane wyniki.

To oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie: stała pensja plus system prowizyjny bez górnego limitu.
  • Godziny pracy: 9:00-17:00 z elastycznym podejściem; 80% pracy zdalnej oraz 20% wyjazdy do klientów.
  • Profesjonalne wdrożenie: wsparcie doświadczonego sprzedawcy.
  • Możliwości rozwoju: rozwój umiejętności w dynamicznie rozwijającej się branży pojazdów elektrycznych.
  • Lokalizacja: możliwość pracy zdalnej, preferowani kandydaci z woj. dolnośląskiego.

O nas

Zefir UTV, producent i dystrybutor pojazdów elektrycznych Zefir UTV oraz Tuatara UTV, poszukuje energicznego i samodzielnego Specjalisty ds. Sprzedaży. Dołącz do nas, by rozwijać rynek innowacyjnych pojazdów elektrycznych i wspierać zrównoważony rozwój mobilności! Czekamy na Twoje zgłoszenie!

Klikając w przycisk „Aplikuj” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne, zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez ZEFIR UTV sp. z o.o. z siedzibą w: Młynarska 29, 58-300 Wałbrzych (Pracodawca), jako administratora danych osobowych w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.
Twoje dane osobowe będą przetwarzane w oparciu o następujące podstawy prawne: (a) aby podjąć działania na Twoje żądanie przed zawarciem umowy (np. informacje o oczekiwanym wynagrodzeniu i dostępności do rozpoczęcia pracy); (b) w oparciu o nasz prawnie uzasadniony interes (np. imię, nazwisko, data urodzenia, dane kontaktowe, wykształcenie, kwalifikacje zawodowe, przebieg dotychczasowego zatrudnienia); c) w oparciu o Twoją zgodę, która wyrażona jest poprzez przeslanie dokumentów aplikacyjnych zawierających takie informacje jak np. wizerunek czy zainteresowania.
Podanie wszystkich danych osobowych, o których mowa powyżej jest dobrowolne, natomiast dane wymienione w lit. a) i b) są niezbędne do wzięcia udziału w rekrutacji. Niepodanie danych skutkuje brakiem możliwości rozpatrzenia kandydatury. Podanie pozostałych danych jest dobrowolne, ale może pomóc w sprawnym przeprowadzeniu procesu rekrutacji.
Masz prawo żądać dostępu do Twoich danych (w tym uzyskania ich kopii), sprostowania danych, ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia, jak również wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Masz także prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
Twoje dane osobowe mogą zostać przekazane dostawcom usługi publikacji ogłoszeń o pracę, dostawcom systemów do zarządzania rekrutacjami, dostawcom usług IT (hosting), dostawcom systemów informatycznych.
Podane przez Ciebie dane osobowe nie będą wykorzystywane w celu profilowania albo podejmowania decyzji w sposób zautomatyzowany.
Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez okres 1 roku, chyba, że wyraziłeś odrębną zgodę na wykorzystanie Twoich danych osobowych w przyszłych rekrutacjach.
W celu realizacji praw lub w przypadku jakichkolwiek pytań związanych z przetwarzaniem Twoich danych osobowych skontaktuj się z nami pod adresem: biuro@zefirutv.pl.

  • Praca Wałbrzych
  • Specjalista ds. Sprzedaży Wałbrzych
  • Specjalista ds. Zakupów Wałbrzych
  • Specjalista ds. marketingu Wałbrzych
  • Specjalista ds. ofertowania Wałbrzych
  • Specjalista ds. Zarządzania Wałbrzych
  • Specjalista ds. Eksportu Wałbrzych
  • Specjalista ds. transportu Wałbrzych
  • Specjalista ds. HR Wałbrzych
  • Specjalista ds. turystyki Wałbrzych
  • Specjalista ds. Zaopatrzenia Wałbrzych
  • Wałbrzych - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    95 687
    16 851