Specjalista / Specjalistka ds. sprzedaży e-commerce
  • Poznań
Poznań, Poznań, wielkopolskie, Polska
Kt-24 Sp. z o.o.
2. 6. 2024

Twój zakres obowiązków

  • Zarządzanie obszarem e-commerce na platformach marketplace takich jak eBay, Kaufland, cDiscount oraz sklepami internetowymi na IdoSell i Woocommerce
  • Przygotowanie oraz wdrażanie strategii krótko- i długoterminowej dla kanału e-commerce,
  • Monitorowanie i udoskonalanie funkcjonowania sprzedaży oraz zwiększenie sprzedaży,
  • Budowanie lojalności wobec marki wśród klientów internetowych,
  • Wdrażanie działań promocyjnych
  • Analizowanie zachowania klientów i danych dotyczących sprzedaży,
  • Realizowanie założonych planów sprzedażowych i raportowanie wg standardów firmy
  • Monitorowanie i analiza trendów rynkowych oraz działań konkurencji,
  • Współpraca z Dyrektorem Handlowym w zakresie tworzenia strategii rozwoju dla poszczególnych kanałów i rynków,
  • Zarządzanie powierzonym budżetem e-commerce na działania reklamowe

Nasze wymagania

  • Doświadczenie na analogicznym stanowisku minimum 2 lata
  • Doświadczenie w budowaniu i wdrażaniu strategii sprzedażowej w kanale e-commerce – warunek konieczny
  • Wysokie umiejętności analityczne, wykorzystania narzędzi analizy danych i business intelligence do podejmowania decyzji handlowych/biznesowych,
  • Skuteczne umiejętności interpersonalne (doskonała prezentacja, komunikacja, umiejętność wywieranie wpływu, pro aktywność),
  • Znajomość języka angielskiego (na poziomie min. B2) warunek konieczny,
  • Znajomość języka niemiecki (na poziomie min. B2) mile widziane,
  • Doświadczenie w zarządzaniu wskaźnikami efektywności, indexami: conversion rate/CPC/CTR/ CPC/ROAS/ROI
  • Doświadczenie w planowaniu, organizacji i raportowaniu kampanii online’owych (m.in. display, search, programmatic, afiliacyjnych),
  • Znajomość zagadnień związanych z optymalizacją stron internetowych (SEO, SEM).

To oferujemy

  • Możliwość pracy w międzynarodowym środowisku, w nowo powołanej spółce celowej z dużymi ambicjami na rynku.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i umiejętności.
  • Pakiet benefitów, w tym elastyczny czas pracy i możliwość pracy zdalnej.
  • Szerokie możliwości rozwoju zawodowego i osobistego w szybko rozwijającej się firmie.

Poznań lub Śrem

  • Praca Poznań
  • Specjalista ds. e-commerce Poznań
  • Specjalista ds. Sprzedaży Poznań
  • Specjalista ds. Zakupów Poznań
  • Specjalista ds. marketingu Poznań
  • Specjalista ds. ofertowania Poznań
  • Specjalista ds. Zarządzania Poznań
  • Specjalista ds. Eksportu Poznań
  • Specjalista ds. transportu Poznań
  • Specjalista ds. HR Poznań
  • Specjalista ds. turystyki Poznań
  • Poznań - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    82 870
    15 696