EKSPERT DS. INTEGRACJI SYSTEMOWEJ E-COMMERCE
  • Poznań
Poznań, Poznań, Wielkopolskie, Polska
Biuro Doradcze
30. 4. 2024

Naszym klientem jest polska firma, która od ponad 15 lat nieustannie rozwija swoją działalność zajmując się projektowaniem, produkcją i dystrybucją zaawansowanych technologicznie produktów z branży dziecięcej, elektroniki i małego AGD. Obecnie w związku z rozwojem organizacji firma poszukuje osoby na stanowisko EKSPERT DS. INTEGRACJI SYSTEMOWEJ E-COMMERCE
Miejsce pracy: Poznań
Obowiązki na stanowisku pracy:
aktualizacja zmian w konfiguracjach integracji systemów
koordynacja wdrożeń nowych systemów, funkcjonalności, w tym konfiguracja aplikacji
monitorowanie pracy systemów w zakresie integracji
przeprowadzanie testów wdrażanych modułów i funkcjonalności w ramach istniejących systemów
udzielanie wsparcia technicznego i merytorycznego użytkownikom w trakcie trwania wdrożenia
odpowiedzialność za administrację elektronicznej platformy zakupowej firmy
koordynacja wdrożenia rozwiązań cyfrowych
prowadzenie procesu integracji systemów biznesowych w zakresie koordynacji działań technicznych z prowadzącym projekt wraz z zespołem IT i Sprzedaży, E-commerce
udział w pracach i projektach zespołu wsparcia narzędzi cyfrowych
Od kandydatów oczekujemy:
min. 3 letniego doświadczenia na podobnym stanowisku, najlepiej w branży elektroniki lub pokrewnej
wykształcenia wyższego, preferowany kierunek: informatyka, e-commerce, marketing
znajomości języka angielskiego na poziomie czytania dokumentacji technicznej
znajomości platformy BaseLinker oraz PrestaShop
znajomości internetowych platform sklepowych, takich jak Shopify, Shoper, PrestaShop, WooCommerce itp.
mile widziane doświadczenie w migracji danych z innych rozwiązań na PrestaShop
nastawienia na rozwiązywanie problemów – umiejętność identyfikowania wyzwań i opracowywania rozwiązań
umiejętności pracy w zespole
dobrze rozwiniętych umiejętności komunikacyjnych
Firma oferuje:
ciekawą pracę obfitującą w wyzwania i ambitne projekty,
system kafeteryjny,
atrakcyjne wynagrodzenie,
formę zatrudnienia dostosowaną do potrzeb Kandydata (umowę B2B lub UOP w zależności od preferencji)
możliwości rozwoju zawodowego i rozwoju własnych kompetencji

  • Praca Poznań
  • Specjalista ds. e-commerce Poznań
  • Ekspert przyrodniczy Poznań
  • Specjalista ds. Sprzedaży Poznań
  • Specjalista ds. Zakupów Poznań
  • Specjalista ds. marketingu Poznań
  • Specjalista ds. ofertowania Poznań
  • Specjalista ds. Zarządzania Poznań
  • Specjalista ds. Eksportu Poznań
  • Specjalista ds. transportu Poznań
  • Specjalista ds. HR Poznań
  • Poznań - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    118 806
    18 864