Specjalista / Specjalistka ds. Sprzedaży Części
  • Legionowo
Legionowo, Legionowo, mazowieckie, Polska
Grupa Inter Cars
10. 4. 2024

Czy wiesz, że Inter Cars to obecnie lider w branży na rynku Europy Środkowo - Wschodniej? Dostarczamy części do samochodów osobowych, ciężarowych, dostawczych, a także do łodzi i motocykli. Chcesz dowiedzieć się więcej na nasz temat? Wejdź na stronę www.intercars.eu

Obecnie do Filii Inter Cars w Legionowie poszukujemy kandydatów na stanowisko: Sprzedawcy ds. sprzedaży części
Zadania:

  • Obsługa Klienta w zakresie sprzedaży
  • Informowanie klientów o dostępnej ofercie handlowej
  • Zgłaszanie wniosków dotyczących uzupełniania oferty
  • Dbanie o pozytywy wizerunek firmy i tworzenie dobrych relacji z Klientem

Oczekiwania:

  • Doświadczenie w sprzedaży części do samochodów osobowych/ ciężarowych
  • Znajomość budowy pojazdów mechanicznych
  • Umiejętność obsługi takich programu MS Office (Excel, Word, Outlook) oraz Windows

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Pracę w przyjaznej kulturze organizacyjnej, gdzie ceni się Twoje zaangażowanie i wkład w rozwój firmy
  • Wyzwania, umożliwiające rozwój własnych kompetencji

  • Praca Legionowo
  • Legionowo - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    116 127
    19 315