Specjalista ds. Bezpieczeństwa Żywności
  • Nieporęt
Nieporęt, Nieporęt, mazowieckie, Polska
LANTMANNEN UNIBAKE POLAND
28. 3. 2024

Twój zakres obowiązków

  • Udział we wdrażaniu i doskonaleniu wymagań poszczególnych systemów zarządzania jakością w oparciu o normę BRC oraz wymagań klientów
  • Przeprowadzanie kontroli, inspekcji z zakresu bezpieczeństwa żywności
  • Koordynacja procesu analizy przyczyn reklamacji
  • Koordynacja procesów przeprowadzania analiz zagrożeń i oceny ryzyka (m.in. HACCP)
  • Przeprowadzanie szkoleń jakościowych dla pracowników
  • Udział w opracowaniu wymagań jakościowych dla poszczególnych wyrobów – definiowanie punktów jakości kontroli
  • Współpraca z działami firmy uczestniczącymi w procesie wprowadzania wyrobu gotowego na rynek
  • Udział w przygotowaniu zakładu do kontroli i audytów zarządzania jakości
  • Udział w projektach międzyzakładowych i grupowych w zakresie Bezpieczeństwa Żywności

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe - techniczne, chemiczne, technologia żywności
  • Znajomość funkcjonowania systemu zarządzania bezpieczeństwem żywności według wymagań normy BRC systemu HACCP
  • Znajomość przepisów związanych z zapewnieniem jakości w przemyśle spożywczym
  • Wiedza na temat technologii produkcji i specyfiki branży produkcji wyrobów spożywczych
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym komunikację pisemną i ustną
  • Dokładność w realizowaniu zadań, inicjatywa i zaangażowanie

To oferujemy

  • Umowę o pracę w stabilnej, międzynarodowej, dynamicznie rozwijającej się firmie z tradycją na rynku polskim
  • System motywacyjny powiązany z osiąganymi wynikami
  • Kafeteria Benefit System w tym MultiSport, Opieka medyczna, ubezpieczanie grupowe, ZFŚS, śniadania – bufet szwedzki
  • Możliwość szkoleń i rozwoju wg indywidualnych potrzeb
  • Miłą atmosferę pracy w profesjonalnym, międzynarodowym otoczeniu
  • Nowoczesne narzędzia pracy

Praca zespołowa i stabilne środowisko pracy

Ugruntowana pozycja na rynku i ciągły rozwój organizacji

  • Praca Nieporęt
  • Nieporęt - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    116 469
    19 551