Specjalista / Specjalistka ds. sprzedaży – transport
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, Mazowieckie, Polska
SLT Trans Logistic Sp.zo.o.
2. 6. 2024

Poszukujemy dynamicznej i ambitnej osoby na stanowisko Specjalisty / Specjalistki ds. sprzedaży w sektorze transportu morskiego, kolejowego oraz lotniczego. Idealny kandydat będzie odpowiedzialny za rozwój sprzedaży, budowanie długotrwałych relacji z klientami oraz realizację celów sprzedażowych.
Twój zakres obowiązków
- obsługa klientów w zakresie transportu drogowego FTL/LCL/lotniczego/kolejowego/LTL z wykorzystaniem floty własnej,
- monitorowanie transportu w przewozach międzynarodowych na podstawie przyjętych zleceń,
- pozyskiwanie nowych klientów,
- współpraca z działem handlowym,
- zapewnienie wysokiej jakości usług oferowanych klientom,
- realizacja założeń budżetowych i jakościowych,
- własna baza klientów będzie dodatkowym atutem.
Nasze wymagania
- Masz doświadczenie w pracy jako spedytor (minimum 1 rok),
- Posiadasz własną bazę klientów lub chcesz ją zdobyć (baza klientów nie jest wymagana),
- Znasz język obcy (angielski) w stopniu pozwalającym na swobodną komunikację w mowie i piśmie,
- Potrafisz swobodnie prowadzić rozmowy telefoniczne,
- Jesteś osobą łatwo nawiązującą kontakty, dobrze zorganizowaną i samodzielną.
To oferujemy
- bazę klientów do obsługi na dobry start,
- atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od zaangażowania i wyników,
- umowę o pracę,
- niezbędne narzędzia pracy (laptop, telefon),
- pozytywną atmosferę i przyjazną kulturę pracy.

  • Praca Warszawa
  • Specjalista ds. Sprzedaży Warszawa
  • Specjalista ds. transportu Warszawa
  • Specjalista ds. Zakupów Warszawa
  • Specjalista ds. marketingu Warszawa
  • Specjalista ds. ofertowania Warszawa
  • Specjalista ds. Zarządzania Warszawa
  • Specjalista ds. Eksportu Warszawa
  • Specjalista ds. HR Warszawa
  • Specjalista ds. finansów Warszawa
  • Specjalista ds. reklamy Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    76 147
    15 080