Specjalista / Specjalistka ds. Safeguarding
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
Fundacja ADRA Polska
3. 5. 2024
Informacje o stanowisku

Informacje

Fundacja ADRA Polska jest polskim oddziałem międzynarodowej organizacji humanitarnej ADRA działającej w przeszło 100 krajach świata. W Polsce oficjalnie rozpoczęła swoją działalność z końcem roku 2009. Jako swój cel postawiła sobie prowadzenie działalności dobroczynnej – więcej https://www.adra.pl/

Opis stanowiska
  • Przyjmowanie zgłoszeń dotyczących naruszeń/nadużyć oraz podejmowanie odpowiednich działań z zakresu Safeguardingu;
  • Aktualizacja, wdrażanie i monitoring polityk, procedur bezpieczeństwa;
  • Sporządzanie raportów i przeprowadzanie regularnej analizy ryzyka zgodnie ze standardami;
  • Współpraca z partnerami organizacji w obszarze Safeguarding;
  • Organizowanie działań edukacyjnych i promocyjnych mających na celu podniesienie świadomości wśród pracowników, beneficjentów i społeczności;
  • Rzetelne prowadzenie dokumentacji, przestrzeganie przepisów dotyczących ochrony danych osobowych, rozporządzeń RODO oraz zasad z zakresu Safeguarding, BHP;
  • Współpraca z zespołem Fundacji.

Wymagania
  • Wykształcenie wyższe;
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie – warunek konieczny;
  • Biegła znajomość języka polskiego;
  • Znajomość i zrozumienie przepisów oraz procedur dotyczących bezpieczeństwa Dzieci oraz prawa rodzinnego;
  • Umiejętność analizy i interpretacji danych oraz sporządzania raportów;
  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne i interpersonalne, zdolność do pracy pod presją czasu oraz podejmowania decyzji w sytuacjach wymagających natychmiastowego działania;
  • Etyczne podejście i zdolność do zachowania poufności w przypadku wrażliwych informacji;
  • Doświadczenie w prowadzeniu szkoleń lub warsztatów z zakresu Safeguardingu może być dodatkowym atutem;
  • Znajomość polityk i procedur oraz wytycznych i standardów z zakresu Safeguardingu;
  • Uczestnictwo w szkoleniach, konferencjach i kursach doskonalących umiejętności z obszaru Safeguardingu;
  • Bardzo dobra organizacja pracy, terminowość, komunikatywność;
  • Przestrzeganie zasad i wartości Fundacji;
  • Znajomość obsługi pakietu Office.

Oferujemy
  • Formę zatrudnienia w zależności od preferencji Kandydata/Kandydatki;
  • Pracę i możliwości rozwoju w środowisku międzynarodowym;
  • Niezbędne narzędzia do pracy;
  • Otwartość na inicjatywy;
  • Szkolenia;
  • Spotkania integracyjne, benefity.

  • Praca Warszawa
  • Specjalista ds. telekomunikacji Warszawa
  • Specjalista ds. PR Warszawa
  • Specjalista ds. reklamy Warszawa
  • Specjalista ds. Sprzedaży Warszawa
  • Specjalista ds. Zakupów Warszawa
  • Specjalista ds. marketingu Warszawa
  • Specjalista ds. ofertowania Warszawa
  • Specjalista ds. Zarządzania Warszawa
  • Specjalista ds. Eksportu Warszawa
  • Specjalista ds. transportu Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 631
    18 246