Specjalista / Specjalistka ds. rynku energii elektrycznej
  • Kielce
Kielce, Kielce, Świętokrzyskie Voivodeship, Polska
MAX ENERGY Sp. z o.o.
2. 2. 2024

Miejsce pracy: Kielce

Twój zakres obowiązków

  • pozyskiwanie klientów z segmentu średnich przedsiębiorstw
  • doradztwo biznesowe w zakresie doboru dostawcy energii elektrycznej i gazu ziemnego, taryf dystrybucyjnych, kompensacji mocy biernej i pozostałych zagadnień elektroenergetycznych
  • sprzedaż energii elektrycznej, gazu ziemnego, instalacji fotowoltaicznych, elektrowni wiatrowych, usług rynku mocy
  • wynajem instalacji fotowoltaicznych
  • zakup energii z farm fotowoltaicznych, biogazowni, elektrowni wodnych i farm wiatrowych
  • sprzedaż energii z OZE
  • rozwijanie bazy klientów w podległym regionie
  • bieżące raportowanie działań sprzedażowych
  • praca o charakterze mobilnym, obejmująca swoim zasięgiem region zamieszkania

Nasze wymagania

  • doświadczenie w sprzedaży energii elektrycznej lub gazu ziemnego dla klientów biznesowych będzie dodatkowym atutem
  • znajomość lokalnego rynku biznesowego
  • wysoka motywacja i zaangażowanie
  • silna osobowość i wysokie zdolności interpersonalne
  • wykształcenie minimum średnie
  • prawo jazdy kategorii B

To oferujemy

  • współpracę na podstawie kontraktu B2B, umowy agencyjnej lub umowy zlecenia w okresie próbnym (bardzo atrakcyjny system prowizyjny)
  • nie oferujemy umowy o pracę
  • bogaty pakiet szkoleń
  • dla najlepszych – szybką ścieżkę awansu oraz narzędzia, niezbędne do efektywnej pracy (telefon, laptop, samochód)

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • elastyczny czas pracy
  • spotkania integracyjne
  • służbowy telefon do użytku prywatnego
  • służbowy samochód do użytku prywatnego
  • brak dress code’u

O nas

MAX ENERGY Sp. z o.o. jest największym brokerem energetycznym we wschodniej Polsce. Nasza sprzedaż oparta jest na doradztwie biznesowym w doborze dostawcy energii elektrycznej i gazu jak również fotowoltaiki, stacji ładowania do samochodów elektrycznych, rynku mocy i rożnych rozwiązań technicznych.

Przeczytaj o nas więcej

Czym się zajmujemy ?

Jak wygląda praca u nas ?

Jeżeli jesteś liderem, lubisz wyzwania, lubisz spotykać nowych ludzi, tworzyć coś od podstaw - to jest to praca właśnie dla Ciebie. Współpracujemy wyłącznie na zasadach B2B.

INFORMACJA OD PRACODAWCY/ADMINISTRATORA DANYCHJeżeli chcesz, aby Twoje CV zostało wykorzystane podczas innych rekrutacji prowadzonych przez tego Pracodawcę, umieść dodatkowo w CV następującą zgodę: „Zgadzam się na przetwarzanie przez Max Energy Sp. z o.o. z siedzibą w Białymstoku przy ul. Produkcyjnej 92B, danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji.”.W każdym czasie możesz cofnąć swoją zgodę, kontaktując się z Pracodawcą pod adresem e-mail: rekrutacja@max-energy.pl.Twoje dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy lub w innych ustawach szczegółowych (według wymogów ogłoszenia), są przetwarzane w oparciu o przepisy prawa i ich podanie jest konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji. Pozostałe dane osobowe (np. Twój wizerunek) przetwarzamy na podstawie Twojej dobrowolnej zgody, którą wyraziłaś/eś wysyłając nam swoje zgłoszenie rekrutacyjne i ich podanie nie ma wpływu na możliwość udziału w rekrutacji.Możemy przetwarzać Twoje dane osobowe zawarte w zgłoszeniu rekrutacyjnym także w celu ustalenia, dochodzenia lub obrony przed roszczeniami, jeżeli roszczenia dotyczą prowadzonej przez nas rekrutacji. W tym celu będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w oparciu o nasz prawnie uzasadniony interes, polegający na ustaleniu, dochodzeniu lub obrony przed roszczeniami w postępowaniu przed sądami lub organami państwowymi.Masz prawo dostępu do swoich danych, w tym uzyskania ich kopii, sprostowania danych, żądania ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia podanych danych (na których przetwarzanie wyraziłeś zgodę) do innego administratora danych. Masz także prawo do wniesienia skargi do Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych (w przyszłości: Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych). Cofnięcie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.Twoje dane osobowe przetwarzamy w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu przez okres nie dłuższy niż 60 dni od momentu przesłania CV, a gdy wyraziłaś/eś zgodę na udział w przyszłych rekrutacjach przez okres nie dłuższy niż 120 dni od momentu przesłania CV.INFORMACJA OD PRACODAWCY/ADMINISTRATORA DANYCHJeżeli chcesz, aby Twoje CV zostało wykorzystane podczas innych rekrutacji prowadzonych przez tego Pracodawcę, umieść dodatkowo w CV następującą zgodę: „Zgadzam się na przetwarzanie przez Max Energy Sp. z o.o. z siedzibą w Białymstoku przy ul. Produkcyjnej 92B danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji.”.W każdym czasie możesz cofnąć swoją zgodę, kontaktując się z Pracodawcą pod adresem e-mail rekrutacja@max-ebergy.pl.Twoje dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy lub w innych ustawach szczegółowych (według wymogów ogłoszenia), są przetwarzane w oparciu o przepisy prawa i ich podanie jest konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji. Pozostałe dane osobowe (np. Twój wizerunek) przetwarzamy na podstawie Twojej dobrowolnej zgody, którą wyraziłaś/eś wysyłając nam swoje zgłoszenie rekrutacyjne i ich podanie nie ma wpływu na możliwość udziału w rekrutacji.Możemy przetwarzać Twoje dane osobowe zawarte w zgłoszeniu rekrutacyjnym także w celu ustalenia, dochodzenia lub obrony przed roszczeniami, jeżeli roszczenia dotyczą prowadzonej przez nas rekrutacji. W tym celu będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w oparciu o nasz prawnie uzasadniony interes, polegający na ustaleniu, dochodzeniu lub obrony przed roszczeniami w postępowaniu przed sądami lub organami państwowymi.Masz prawo dostępu do swoich danych, w tym uzyskania ich kopii, sprostowania danych, żądania ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia podanych danych (na których przetwarzanie wyraziłeś zgodę) do innego administratora danych. Masz także prawo do wniesienia skargi do Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych (w przyszłości: Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych). Cofnięcie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.Twoje dane osobowe przetwarzamy w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu przez okres nie dłuższy niż 90 dni od momentu ich otrzymania, a gdy wyraziłaś/eś zgodę na udział w przyszłych rekrutacjach przez okres nie dłuższy niż 120 dni od momentu otrzymania.Nie przekazujemy Twoich danych osobowych poza Europejski Obszar Gospodarczy.W razie pytań możesz się z nami skontaktować pod adresem e-mail biuro@max-energy.pl.

  • Praca Kielce
  • Specjalista ds. ofertowania Kielce
  • Specjalista ds. Zarządzania Kielce
  • Specjalista ds. Eksportu Kielce
  • Specjalista ds. transportu Kielce
  • Specjalista ds. HR Kielce
  • Specjalista ds. turystyki Kielce
  • Specjalista ds. Zaopatrzenia Kielce
  • Specjalista ds. finansów Kielce
  • Specjalista ds. reklamy Kielce
  • Specjalista ds. Zakupów Kielce
  • Kielce - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 885
    18 523