Specjalista/Specjalistka ds. rachunkowości
  • Dębica
Dębica, Dębica, Podkarpackie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
26. 3. 2024

Dla naszego klienta produkującego lakiery i farby poszukujemy Specjalisty/Specjalistki ds. rachunkowości!

Oczekujemy

  • wykształcenia wyższego na kierunku: ekonomia, finanse,
  • doświadczenia na podobnym stanowisku,
  • znajomości zagadnień dotyczących MSR/MSSF i sprawozdawczości finansowej,
  • znajomości zasad księgowości, przepisów podatkowych oraz konsolidacji sprawozdań finansowych,
  • bardzo dobrej komunikacji w j. angielskim w mowie i w piśmie na poziomie (min B2),
  • dobrego zarządzania swoim czasem i dotrzymywania wcześniej uzgodnionych terminów,
  • zdolności analitycznego myślenia i interpretacji danych,
  • dobrej pracy w zespole,
  • bardzo dobrej znajomości pakietu MS Office (Excel).

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • umowę o pracę,
  • dostęp do platformy benefitowej oraz prywatną opiekę medyczną,
  • dofinansowanie do posiłków,
  • dofinansowanie do grupowego ubezpieczenia na życie,
  • możliwość pracy hybrydowej (3 dni z biura, 2 dni zdalnie),
  • dodatkowe 2 dni urlopu w roku,
  • elastyczny czas rozpoczęcia pracy,
  • możliwość rozwoju i poszerzenie swojej wiedzy i kompetencji.

Zadania

  • sporządzanie sprawozdania skonsolidowane Grupy Kapitałowej,
  • weryfikowanie sprawozdania spółek do konsolidacji w zakresie kompletności i terminowości dostarczonych danych,
  • kontrolowanie prawidłowości księgowań w poszczególnych spółkach zależnych, zgodnie z grupowymi standardami oraz grupową polityką rachunkowości,
  • śledzenie zmian w MSR/MSSF i wprowadzanie je w Grupie Kapitałowej,
  • sporządzanie, prezentowanie oraz interpretowanie analiz finansowych w spółkach,
  • przygotowywanie i kontrolowanie jednolitych procedur księgowych w spółkach Grupy Kapitałowej,
  • uzgadnianie transakcji, zdarzeń i różnic konsolidacyjnych,
  • przygotowywanie not konsolidacyjnych,
  • współpracowanie z biegłymi rewidentami w zakresie badań sprawozdań skonsolidowanych.

  • Praca Dębica
  • Dębica - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    116 469
    19 551