Specjalista ds. handlowych
  • Ropczyce
Ropczyce, Ropczyce, podkarpackie, Polska
GRH Polska
19. 4. 2024
Informacje o stanowisku

Specjalista ds. handlowych – z językiem niemieckim

Opis stanowiska:

  • Pozyskiwanie nowych klientów zagranicznych (głównie na terenie Niemiec)
  • Przygotowywanie kalkulacji do ofert handlowych (kosztorysów, rysunków, specyfikacji technicznych)
  • Udział w rozmowach handlowych, prowadzenie korespondencji z klientami
  • Nadzór nad pozyskiwanymi zleceniami
  • Dbanie o odpowiednią dokumentację dotyczącą pozyskanych zleceń
  • Aktywna współpraca z innymi działami firmy (technologicznym, konstrukcyjnym, zaopatrzeniowym, produkcyjnym)

Wymagania:

  • Znajomość języka niemieckiego na poziomie minimum B2
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Wykształcenie wyższe, mile widziane kierunki techniczne: budownictwo, automatyka i robotyka, mechanika i budowa maszyn etc.
  • Nastawienie na realizację celów sprzedażowych
  • Umiejętność budowania relacji z klientami

Oferujemy:

  • Umowę o pracę
  • Wynagrodzenie dwuskładnikowe: podstawa + premia
  • Ubezpieczenie na życie
  • Dofinansowanie szkoleń
  • Kartę multisport
  • Paczki na święta
  • Dofinansowanie przedszkola/zajęć dla dzieci
  • Możliwość pracy zdalnej

Zachęcam do przesłania aplikacji na adres: k.marczyk@grhpolska.com

  • Praca Ropczyce
  • Ropczyce - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    114 283
    19 075