Specjalista / Specjalistka ds. obsługi biurowej
  • Wrocław
Wrocław, Wrocław, dolnośląskie, Polska
Praca.pl
8. 6. 2024

Opis stanowiska:

  • Profesjonalne zarządzanie korespondencją firmy
  • Administracja umów z partnerami i współpraca z firmami zewnętrznymi
  • Kompetentna obsługa systemów księgowych i wsparcie dla księgowości
  • Efektywne archiwizowanie dokumentacji
  • Operacyjne wsparcie biurowe dla innych działów w naszym dynamicznym środowisku

Szukamy Ciebie, jeśli:

  • Posiadasz doświadczenie w administracji (min. 1 rok)
  • Potrafisz płynnie komunikować się po angielsku (min. B2)
  • Znajomość Excela, MS Office

Oferujemy:

  • Umowę o pracę na pełen etat
  • Elastyczny czas pracy w godzinach 7:00 – 16:00
  • Karta Multisport, wsparcie w zakupie okularów, ubezpieczenie grupowe

  • Praca Wrocław
  • Specjalista ds. obsługi klienta Wrocław
  • Specjalista ds. Sprzedaży Wrocław
  • Specjalista ds. Zakupów Wrocław
  • Specjalista ds. marketingu Wrocław
  • Specjalista ds. ofertowania Wrocław
  • Specjalista ds. Zarządzania Wrocław
  • Specjalista ds. Eksportu Wrocław
  • Specjalista ds. transportu Wrocław
  • Specjalista ds. HR Wrocław
  • Specjalista ds. finansów Wrocław
  • Wrocław - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    76 147
    15 080