Specjalista / Specjalistka ds. Marketingu
  • Praszka
Praszka, Praszka, opolskie, Polska
Blyss Polska Sp. z o.o.
6. 6. 2024

Twój zakres obowiązków

  • planowanie, wdrażanie i nadzorowanie realizacji działań marketingowych,
  • opracowywanie materiałów promocyjnych,
  • obsługa strony internetowej firmy i kont w mediach społecznościowych,
  • kształtowanie wizerunku firmy w mediach i regionalnej społeczności,
  • mierzenie skuteczności działań marketingowych oraz analizowanie rynku i konkurencji w ramach badań marketingowych,
  • współpraca z agencjami SEM i SEO,
  • zarządzanie treścią na firmowej stronie www pod kątem SEO,
  • tworzenie, wdrażanie i optymalizacja kampanii reklamowych w Google Ads oraz Meta Ads.,
  • współtworzenie działań wpierających sprzedaż w rynkach zagranicznych,
  • aktualizacja oferty, praca przy tworzeniu katalogów, opisów produktów oraz innych treści
  • zwiększających atrakcyjność prezentacji produktów

Nasze wymagania

  • minimum 3 lat doświadczenia na podobnym stanowisku,
  • znajomość tradycyjnych i nowoczesnych kanałów marketingowych,
  • doświadczenie w e-commerce oraz digital marketingu,
  • umiejętność tworzenia prostych grafik, pomysłowych zdjęć i materiałów wideo z zastosowaniem podstawowych narzędzi do projektowania graficznego oraz edycji zdjęć i filmów (np. Canva),
  • znajomość języka angielskiego na poziomie B2,
  • doskonałe umiejętności komunikacyjne i prezentacyjne,
  • samodzielność w działaniu,
  • chęć poszerzania kompetencji,
  • wykształcenie wyższe kierunkowe mile widziane (Marketing, Biznes lub pokrewne)

To oferujemy

  • stabilną pracę,
  • umowę o pracę,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • system kwartalnych premii motywacyjnych,
  • atrakcyjną ofertę ubezpieczenia grupowego,
  • pakiet opieki medycznej,
  • kartę sportową Multisport,
  • smartlunch,
  • kursy i szkolenia,
  • integracyjne imprezy firmowe.

  • Praca Praszka
  • Praszka - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    95 687
    16 851