Ślusarz/ Mechanik narzędziowy zp
  • Gorzów Śląski
Gorzów Śląski, Gorzów Śląski, opolskie, Polska
PARETTi Agencja Pracy Tymczasowej
25. 5. 2024

PARETTi Rekrutacja jest działającą na rynku europejskim licencjonowaną Agencją Pracy Tymczasowej, Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy na terenie RP i za granicą, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 9838.

Obowiązki

  • utrzymanie form wtryskowych w ciągłej gotowości do produkcji
  • wykonywanie prac naprawczych i konserwacyjnych w zakresie form wtryskowych
  • wykonywanie prac związanych z modyfikacją form oraz budową nowych form wtryskowych
  • współpraca z działem CNC
  • obrabianie metali w celu wytworzenia, montażu lub naprawy elementów narzędzi produkcyjnych,

Wymagania

  • zdolności manualne,
  • doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • gotowość do pracy na 3 zmiany,
  • punktualność, rzetelność, sumienność.

Oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • wynagrodzenie zasadnicze + premie,
  • możliwość rozwoju własnych umiejętności,
  • umowę o pracę na czas nieokreślony po okresie próbnym.

  • Praca Gorzów Śląski
  • Mechanik Gorzów Śląski
  • Ślusarz Gorzów Śląski
  • Gorzów Śląski - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    97 510
    17 064