Specjalista / Specjalistka ds. magazynowych
  • Gdańsk, Kokoszki
pomorskie, Gdańsk, Kokoszki, pomorskie, Polska
Ligentia Poland Sp. z o.o.
8. 5. 2024
Informacje o stanowisku

JEŻELI JESTEŚ OSOBĄ:

  • zaangażowaną i chętną do pracy
  • gotową do pracy w systemie 06-14 i 14-22 (stały grafik , wolne weekendy)
  • skrupulatną, dokładną, punktualną
  • posiadającą doświadczenie w logistyce magazynowej
  • która potrafi pracować w zespole

Miło nam będzie powitać Cię w naszym zespole!

GŁÓWNE ZADANIA:

  • Obsługa programu magazynowego - Mile widziane doświadczenie WMS – PASS (program do prowadzenia ewidencji towarów),
  • Prowadzenie ewidencji celnej – Mile widziane programy HUZAR, kontakt z Agencjami zewnętrznymi i wewnętrznymi,
  • Nadzór nad przebiegiem procesów magazynowych.
  • Sporządzanie raportów i zestawień w Excel oraz prowadzenie dokumentacji magazynowej oraz transportowej,
  • Bezpośredni Kontakt z klientem i spedytorami,
  • Dystrybucja produktów i usług za pośrednictwem narzędzi e-commerce - obsługa platformy Baselinker.

OFERUJEMY:

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w znanej firmie z branży logistycznej,
  • wynagrodzenie wypłacane zawsze na czas,
  • pakiet świadczeń dodatkowych w 90% opłacany przez firmę (pakiet medyczny już od pierwszego dnia zatrudnienia),
  • po okresie próbnym dostęp (Kafeteria benefitów do wyboru, pakiety sportowe, rozszerzone medyczne), Ligentia University - dostęp do szkoleń online dla każdego pracownika, wspólne świętowanie ważnych wydarzeń),
  • raz w tygodniu owoce dla wszystkich pracowników,
  • posiłki dla pracowników za 2 zł,
  • miłą atmosferę w pracy.

  • Praca pomorskie
  • pomorskie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 655
    18 293