Młodszy Specjalista / Młodsza Specjalistka ds. rozliczeń
  • Gdynia, Orłowo
pomorskie, Gdynia, Orłowo, pomorskie, Polska
Ligentia Poland Sp. z o.o.
14. 5. 2024
Informacje o stanowisku

Twój zakres obowiązków

  • Monitoring zrealizowanych zleceń pod kątem brakujących dokumentów,
  • Kontakt z przewoźnikami w celu windykacji dokumentów przewozowych,
  • Współpraca ze spedytorami w zakresie windykacji,
  • Pomoc w przygotowywaniu i wprowadzaniu faktur rozliczeniowych do systemu,
  • Weryfikacja zasadności otrzymanych obciążeń,
  • Przygotowanie zestawień, raportów,
  • Wsparcie Zespołu w bieżących pracach.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie min. średnie,
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku min. 1 rok,
  • Mile widziana znajomość przepisów transportowych,
  • Umiejętność pracy w zespole oraz pod presją czasu,
  • Zdolności analityczne,
  • Dobry poziom komunikacji w języku angielskim,
  • Znajomość pakietu Microsoft Office.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w znanej firmie z branży logistycznej Samodzielną, pełną wyzwań pracę,
  • Zgrywalizowany proces onboardingu, ułatwiający wdrożenie w nowe obowiązki Szkolenie z wiedzy zawodowej i z rozwoju osobistego,
  • Najnowszy system technologii IT, który usprawnia codzienną pracę,
  • Pakiet świadczeń dodatkowych prawie w 90% opłacany przez pracodawcę (karta multisport, pakiet medyczny),
  • Raz w tygodniu świeże owoce dla wszystkich pracowników,
  • Udział w wielu organizowanych przez nas akcjach, konkursach dla Pracowników, czy okazjonalnych poczęstunkach,
  • Miłą atmosferę w pracy.

  • Praca pomorskie
  • pomorskie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    119 135
    19 322