Specjalista / Specjalistka ds. Logistyki
  • Sokołów (pow. pruszkowski, gm. Michałowice), pod warszawskimi Jankami
mazowieckie, Sokołów (pow. pruszkowski, gm. Michałowice), pod warszawskimi Jankami, mazowieckie, Polska
JOBO Europe Sp. z o.o.
8. 5. 2024

W Jobobike tworzymy zespół pełnych pasji, kreatywnych ludzi, którzy swoją pracę wykonują z pełnym zaangażowaniem. Wierzymy, że tworzymy i sprzedajemy produkty, które naszym klientom ułatwiają życie, dają poczucie wolności i pozwalają podążać nieutartymi szlakami. Nieustannie się rozwijamy, dlatego pragniemy powiększać nasz zespół.

Wymagania:

  • Doświadczenie w logistyce
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie - warunek konieczny
  • Wysokie zdolności analitycznego myślenia
  • Umiejętność interpretacji danych
  • Umiejętność planowania i organizacji pracy własnej
  • Umiejętność pracy zespołowej
  • Zaangażowanie oraz skrupulatność w wykonywaniu powierzonych obowiązków
  • Doświadczenie w pracy z systemem ERP
  • Praktyczna znajomość programu Excel lub podobnych

Obowiązki:

  • Nadzór procesów logistycznych
  • Organizacja transportu i związanej z tym dokumentacji
  • Współpraca z innymi działami firmy w zakresie obiegu i kontroli dokumentów
  • Przygotowanie raportów, zestawień, statystyk i analiz
  • Codzienny kontakt w j. angielskim

Oferujemy:

  • Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę na pełen etat
  • Firmowy transport z i do SKM Pruszków
  • Pracę od poniedziałku do piątku 8-16
  • Indywidualną ścieżkę kariery

  • Praca mazowieckie
  • mazowieckie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 655
    18 293