Młodszy Specjalista / Młodsza Specjalistka ds. Logistyki magazynowej - dział zaopatrzenia
  • Budy-Grzybek
mazowieckie, Budy-Grzybek, mazowieckie, Polska
KWAZAR CORPORATION SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
7. 5. 2024

Firma Kwazar jest zdecydowanym liderem wśród polskich producentów opryskiwaczy. Kwazar Corporation to 20 lat doświadczenia, obecność w 104 krajach świata i wiele sukcesów w branży ogrodniczej, rolniczej oraz w drogownictwie.
Główne zadania:

  • Koordynowanie operacjami magazynowymi w celu zapewnienia efektywnego przepływu towarów.
  • Nadzór nad procesami magazynowymi, w tym przyjęcie, oznakowanie, składowanie i wydawanie towarów.
  • Optymalizacja procedur magazynowych dla zwiększenia wydajności.
  • Monitorowanie i raportowanie o postępach w realizacji zadań magazynowych.
  • Obsługa załadunku i rozładunku towarów.
  • Kontrola dostaw i powiązanej z nimi dokumentacji.
  • Praca z systemami magazynowymi oraz obsługa komputera.
  • Zachowanie standardów jakości i dbałość o mienie firmy.

Wymagania:

  • Umiejętność pracy zespołowej i rozwiązywania problemów.
  • Znajomość systemów magazynowych i pakietu MS Office.
  • Dobra organizacja pracy, systematyczność i dokładność.
  • Odpowiedzialność i zaangażowanie w wykonywane zadania.
  • Komunikatywność i umiejętność współpracy.
  • Doświadczenie w pracy magazynowej mile widziane.
  • Uprawnienia do obsługi wózków widłowych będą dodatkowym atutem.

Oferujemy:

  • Konkurencyjne wynagrodzenie.
  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę.
  • Praca w systemie jednozmianowym.
  • Pakiet benefitów, w tym dofinansowanie do aktywności sportowych, ubezpieczenie na życie, program emerytalny, opieka medyczna.
  • Możliwości rozwoju zawodowego i awansu w strukturze firmy.
  • Szkolenie wdrożeniowe dla nowych pracowników.
  • Przyjazna atmosfera pracy i wsparcie ze strony doświadczonego zespołu.

  • Praca mazowieckie
  • mazowieckie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 655
    18 293