Specjalista / Specjalistka ds. Kontroli Jakości w branży farmaceutycznej
  • Sieradz
Sieradz, Sieradz, łódzkie, Polska
Praca.pl
23. 5. 2024

Twoje obowiązki:

  • Realizacja mniej złożonych badań fizykochemicznych surowców oraz produktów
  • Angażowanie się w transfery metod analitycznych w ramach prowadzonych transferów zewnętrznych
  • Tworzenie i kontrolowanie dokumentacji związanej z wykonywanymi aktywnościami
  • Udział w rozwiązywaniu problemów analitycznych pojawiających wie w trakcie trwania badań
  • Współdziałanie z partnerami zewnętrznymi i wewnętrznymi w aspekcie przeprowadzania analiz
  • Ocena możliwości wykonywania badań
  • Uczestnictwo w pracach zespołowych związanych z prowadzeniem projektów w Kontroli Jakości

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe chemiczne, farmaceutyczne lub pokrewne
  • Minimum rok doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku w branży farmaceutycznej, medycznej lub pokrewnej
  • Znajomość technik analitycznych HPLC, GC, spektrofotometria
  • Doświadczenie w opracowywaniu/walidacji metod oznaczania pozostałości na powierzchniach urządzeń produkcyjnych
  • Znajomość GMP oraz GLP
  • Umiejętność oceny możliwości wykonania badań analitycznych i przygotowanie wycen
  • Znajomość obsługi pakietu MS Office, w szczególności Excel
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym (min. B1/B2)
  • Umiejętność współpracy w zespole
  • Gotowość do pracy w systemie dwuzmianowym

Pracodawca oferuje:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na pełny etat
  • Atrakcyjny pakiet benefitów pracowniczych m.in. prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, karta Multisport, paczki świąteczne dla dzieci, program emerytalny i jeden dodatkowy dzień wolny
  • Szkolenia i rozwój kompetencji zawodowych

  • Praca Sieradz
  • Sieradz - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    102 073
    17 509