Specjalista / Specjalistka Mikrobiolog
  • Sieradz
Sieradz, Sieradz, łódzkie, Polska
POLPHARMA S.A.
18. 5. 2024
Informacje o stanowisku

Twoje obowiązki:

  • Wykonywanie badań mikrobiologicznych - czystość mikrobiologiczna, badania skuteczności ochrony przeciwdrobnoustrojowej, walidacje metod, kwalifikacje procesowe, badania skuteczności środków dezynfekcyjnych
  • Wykonywanie analiz związanych z monitoringiem mikrobiologicznym środowiska produkcji -  badania wody, powietrza, powierzchni urządzeń, pomieszczeń, personelu
  • Diagnostyka drobnoustrojów w oparciu o instrukcje, procedury, specyfikacje,  farmakopee, zasady GMP i GLP
  • Udział w tworzeniu i prowadzeniu kolekcji szczepów wzorcowych drobnoustrojów
  • Udział w procedowaniu analiz ryzyka, CAPA, PKZ, odchyleń jakościowych

Nasze wymagania:

  • Wykształcenie wyższe - biologia, farmacja, analityka medyczna lub pokrewne
  • Wiedza z zakresu mikrobiologii ogólnej i mikrobiologii farmaceutycznej
  • Teoretyczna i praktyczna znajomość metod analitycznych wykorzystywanych w mikrobiologii
  • Umiejętność obsługi urządzeń laboratoryjnych
  • Umiejętność obsługi komputera - pakiet MS Office
  • Znajomość zasad GMP/ GLP
  • Znajomość języka angielskiego
  • Dobra komunikacja i umiejętność pracy w zespole

Mile widziane:

  • Doświadczenie zawodowe w farmacji, przemyśle kosmetycznym lub spożywczym
  • Znajomość systemów Track Wise, Oracle, LIMS
  • Znajomość języka rosyjskiego

Oferujemy:

  • Umowa o pracę
  • Prywatna opieka medyczna
  • Ubezpieczenie na życie
  • Karta Multisport
  • Szkolenia i rozwój kompetencji zawodowych
  • Paczki świąteczne dla dzieci
  • Jeden dodatkowy dzień wolny
  • Program emerytalny

  • Praca Sieradz
  • Sieradz - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    97 510
    17 064