Specjalista/Specjalistka ds. kadr i płac
  • Bielany Wrocławskie
, Bielany Wrocławskie, dolnośląskie, Polska
Hurtownia motoryzacyjna Elit Polska
2. 6. 2024

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie akt osobowych Pracowników
  • Rozliczanie czasu pracy i nieobecności pracowników oraz ustalanie wymiaru urlopów
  • Naliczanie płac dla umów o pracę i umów cywilnoprawnych
  • Sporządzanie dokumentów z zakresu stosunku prawa pracy, nawiązaniem, przebiegiem oraz rozwiązaniem stosunku pracy oraz umowami cywilno-prawnymi,
  • Przygotowywanie dokumentów do ZUS, deklaracji podatkowych, PFRON, PPK oraz sprawozdań do GUS
  • Przygotowywanie raportów zbiorczych
  • Współpraca przy audytach i kontrolach z PIP/ZUS
  • Koordynacja zatrudnienia cudzoziemców, przygotowywanie dokumentów do UP

Nasze wymagania

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku - min. 3 lata
  • Znajomość systemów kadrowo - płacowych, PŁATNIK, MS Office
  • Znajomość polskiego Prawa Pracy i Ubezpieczeń społecznych
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • Znajomość rozliczania PFRON, PPK
  • Samodzielność, dobra organizacja pracy i terminowość
  • Doświadczenie w zatrudnianiu cudzoziemców

To oferujemy

  • Umowę o pracę na pełny etat od początku zatrudnienia.
  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Wsparcie w rozwoju osobistym i zawodowym
  • Pracownicze zniżki na zakup produktów z asortymentu
  • Prywatna opieka medyczna
  • Ubezpieczenie na życie
  • Atmosferę pracy sprzyjającą szybkiej adaptacji w nowym miejscu pracy

- Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

82 870
15 696