Specjalista ds. kadr i płac
  • Ślęza
dolnośląskie, Ślęza, dolnośląskie, Polska
AUDIOFON Sp. z o.o. Sp. k.
27. 4. 2024

Twój zakres obowiązków

  • Bieżące sporządzanie i prowadzenie niezbędnej dokumentacji personalnej (obowiązującej w organizacji i wymaganej przepisami prawa) związanej z przebiegiem zatrudnienia.
  • Wprowadzanie danych do programów kadrowo-płacowych.
  • Zakładanie i prowadzenie akt osobowych pracowników.
  • Kompletowanie i aktualizacja niezbędnej dokumentacji pracowniczej.
  • Rozliczanie i ewidencja czasu pracy pracowników.
  • Zgłoszenia i wyrejestrowania z ubezpieczeń społecznych i zdrowotnych.
  • Naliczanie wynagrodzeń i innych świadczeń ze stosunku pracy zgodnie z przepisami prawa pracy i zasadami wynagradzania
  • Obsługa programu kadrowo - płacowego
  • Sporządzanie raportów i sprawozdań na potrzeby wewnętrzne i do instytucji zewnętrznych (ZUS,US,GUS, PFRON etc.).
  • Udział w tworzeniu, weryfikacji i aktualizacji regulaminów wewnętrznych oraz procedur HR.
  • Utrzymywanie pozytywnych relacji z pracownikami, odpowiadanie na zapytania, udzielanie informacji, wsparcie w rozwiązywaniu problemów, wystawianie zaświadczeń itp.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie minimum średnie (mile widziane wyższe kierunkowe),
  • Minimum 4 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku w średnim lub dużym przedsiębiorstwie.
  • Ugruntowana, praktyczna wiedza z zakresu prawa pracy, przepisów z zakresu podatku dochodowego od osób fizycznych oraz ubezpieczeń społecznych
  • Umiejętność naliczania wynagrodzeń oraz sporządzania deklaracji ZUS, PIT, PFRON.
  • Znajomość programu Płatnik
  • Dobra znajomość obsługi programu kadrowo-płacowego Enova - warunek konieczny!
  • Operacyjna znajomość MS Office, w szczególności programu Excel
  • Umiejętność pracy zespołowej i komunikatywność.
  • Odpowiedzialność, terminowość, rzetelność, dokładność
  • Doświadczenie w organizacji o rozproszonej strukturze sprzedaży będzie dodatkowym atutem

To oferujemy

  • bezpieczeństwo i stabilizację zatrudnienia (umowa o pracę, praca w rodzinnej firmie z 30-letnim doświadczeniem w branży)
  • atrakcyjny system premiowy
  • korzystanie z bogatego pakietu benefitów, Karty Multisport, Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych (m.in. dofinansowania do urlopu, dofinansowania do opieki nad dziećmi, bonów świątecznych)
  • świetną atmosferę, którą tworzą ludzie pełni pasji
  • udział w realizacji naszej misji, jaką jest pomoc osobom niedosłyszącym: Pomagamy słyszeć lepiej!
  • stałe godziny pracy od poniedziałku do piątku, w weekendy wszyscy odpoczywamy!

  • Praca dolnośląskie
  • dolnośląskie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    115 408
    18 570