Specjalista / Specjalistka ds. Kadr i Płac
  • Warszawa, Ursynów
mazowieckie, Warszawa, Ursynów, mazowieckie, Polska
Bołtowicz Sp. j.
25. 5. 2024
Informacje o stanowisku

Informacje

Bołtowicz Spółka Jawna - autoryzowany dealer Mazda zatrudniający 50 osób zatrudni pracownika na stanowisko:

Opis stanowiska
  • Prowadzenie akt osobowych,
  • Przygotowywanie dokumentacji związanej z nawiązaniem i rozwiązaniem stosunku pracy,
  • Rozliczanie wynagrodzeń, zasiłków chorobowych i premii oraz umów cywilnoprawnych,
  • Sporządzanie list płac,
  • Ewidencjonowanie urlopów oraz absencji chorobowych,
  • Wystawianie zaświadczeń pracownikom oraz bieżąca obsługa kadrowa oraz płacowa,
  • Wprowadzanie i bieżąca aktualizacja danych w systemie kadrowo-płacowym,
  • Rozliczanie miesięcznych deklaracji ZUS, PFRON,PIT-4, PIT-8, GUS, PPK oraz rocznego PIT-11,
  • Kontrola ważności badań lekarskich i szkoleń BHP,
  • Ustalanie wysokości potrąceń komorniczych, prowadzenia ewidencji potrąceń oraz prowadzenia korespondencji z urzędami Komorników Sądowych,
  • Kontrola ewidencji czasu pracy i rozliczania czasu pracy,
  • Wsparcie działu księgowości w zakresie wprowadzania danych do programu Symfonia,
  • Wsparcie księgowości w zakresie weryfikacji rozliczeń i dokumentów.

Wymagania
  • Doświadczenie zawodowe na samodzielnym stanowisku – minimum 2 lata,
  • Wiedza z zakresu przepisów prawa pracy, ubezpieczeń społecznych, podatku dochodowego,
  • Praktyczna znajomość programu Płatnik,
  • Bardzo dobra umiejętność organizacji pracy własnej oraz obsługi komputera,
  • Dokładność, sumienność, terminowość w wykonywaniu swoich obowiązków,
  • Nienaganna kultura osobista i dyskrecja zawodowa,
  • Mile widziana znajomość systemu kadrowo-płacowego Symfonia,
  • Mile widziana znajomość podstaw księgowości,
  • Preferowane doświadczenie zawodowe w dziale księgowości przy prowadzeniu ksiąg rachunkowych.

Oferujemy
  • Zatrudnienie w stabilnej firmie na podstawie umowy o pracę lub innej formie do uzgodnienia,
  • Szkolenia i rozwój zawodowy.

  • Praca mazowieckie
  • mazowieckie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    76 147
    15 080