Specjalista / Specjalistka Administracji Warsztatu
  • Świdnik
Świdnik, Świdnik, lubelskie, Polska
Volvo Trucks Polska
29. 3. 2024

Twój zakres obowiązków

  • Wykonywanie bieżących prac recepcyjnych
  • Koordynacja obiegu wszelkiej dokumentacji związanej z funkcjonowaniem Warsztatu oraz obsługą Klientów
  • Bieżąca obsługa Klienta
  • Koordynacja prac związanych z bieżącym funkcjonowaniem i utrzymaniem obiektów warsztatowych oraz archiwizacja niezbędnej dokumentacji z tym związanej

Nasze wymagania

  • Posiadasz minimum roczne doświadczenie w pracy w administracji
  • Znasz język angielski w stopniu komunikatywnym
  • Posiadasz co najmniej średnie wykształcenie
  • Jesteś mobilny, z czynnym prawem jazdy kat. B
  • Znasz pakiet MS Office
  • Komunikatywność
  • Posiadasz umiejętność nawiązywania relacji z Klientami
  • Dokładność i skrupulatność
  • Odpowiedzialność w realizacji powierzonych zadań
  • Potrafisz bardzo dobrze organizować swoją pracę
  • Wiedza z zakresu zagadnień technicznych będzie dodatkowym atutem

To oferujemy

•Praca w Świetnym Miejscu Pracy, w którym potrzeby naszych Pracowników są realizowane poprzez konkretne działania:

#InspirująNasTwojePotrzeby

•Rozbudowany pakiet socjalny

•Volvo Card do wykorzystania na dowolne potrzeby

•Wyposażenie stanowiskowe na najwyższym poziomie

#InspirujeNasTwojeZdrowie

•Prywatna opieka medyczna

•Cykliczne badania profilaktyczne przeprowadzane w siedzibie firmy

•Karta Multisport i możliwość udziału w wyzwaniach zdrowotno-sportowych „Health Challenge”

#InspirujeNasTwójRozwój

•Przyjazne środowisko pracy oparte na współpracy i dzieleniu się wiedzą

•Dostęp do szerokiej bazy wiedzy wewnętrznej

•Dostęp do nauki języka angielskiego na Platformie

•Bogaty pakiet programów szkoleniowych wewnętrznych i zewnętrznych w ramach Volvo Group University

  • Praca Świdnik
  • Świdnik - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    120 456
    20 532