Specjalista / Specjalistka ds. detailingu samochodów
  • Kielce
Kielce, Kielce, świętokrzyskie, Polska
TOYOTA & LEXUS ROMANOWSKI
24. 5. 2024

Rodzinna firma Toyota i Lexus Romanowski istnieje na polskim rynku motoryzacyjnym od ponad 30 lat. Posiadamy już 5 prężnie działających salonów: Toyota Romanowski Kraków, Lexus Kraków - Zakopiańska, Lexus Kraków, Toyota Romanowski Kielce, Toyota Romanowski Radom a już wkrótce otwieramy 2 nowe salony w Kielcach i w Radomiu. Słyniemy z wysokiego poziomu obsługi Klienta. Nasze salony są liderami sprzedaży na lokalnym rynku.

Twój zakres obowiązków:

  • Wykonywanie wszelkich prac związanych z detailingiem samochodowym zewnętrznym i wewnętrznym, w tym m. in.:
  • Renowacja lakierów technikami polerskimi
  • Aplikowanie powłok ochronnych
  • Aplikowanie folii ochronnych
  • Regenerowanie i konserwowanie przestrzeni pasażerskiej i towarowej samochodów

Nasze wymagania:

  • Znajomości zagadnień detailingu samochodowego
  • Znajomości branży motoryzacyjnej
  • Minimum 2-letniego doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Zaangażowania w powierzone zadania
  • Umiejętności wykonywania korekt powłok lakierniczych
  • Precyzji w realizacji zleconych prac
  • Aktualne prawo jazdy kat. B
  • Umiejętności do pracy w zespole

To oferujemy:

  • Pracę w stabilnej, dobrze prosperującej i stale rozwijającej się GRUPIE DILERSKIEJ ROMANOWSKI, będącej liderem na rynkach motoryzacyjnych – radomskim, świętokrzyskim i małopolskim
  • Umowę o pracę na pełen etat
  • Wynagrodzenie (zasadnicze plus system premiowy) adekwatne do osiąganych wyników
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Pakiet szkoleń podnoszących kwalifikacje zawodowe
  • Atrakcyjną ofertę pracowniczą – możliwość zakupu lub wynajmu samochodu na preferencyjnych warunkach
  • Możliwość przystąpienia do pakietu medycznego
  • Dodatkowe benefity, m.in. bony świąteczne
  • Miłą i profesjonalną atmosferę w młodym i dynamicznym zespole

  • Praca Kielce
  • Specjalista ds. Sprzedaży Kielce
  • Specjalista ds. Zakupów Kielce
  • Specjalista ds. marketingu Kielce
  • Specjalista ds. ofertowania Kielce
  • Specjalista ds. Zarządzania Kielce
  • Specjalista ds. Eksportu Kielce
  • Specjalista ds. transportu Kielce
  • Specjalista ds. HR Kielce
  • Specjalista ds. turystyki Kielce
  • Specjalista ds. Zaopatrzenia Kielce
  • Kielce - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    102 073
    17 509