Specjalista / Specjalistka ds. Automatyzacji Testów (mobile)
  • Warsaw
Warszawa, Warsaw, Masovian Voivodeship, Polska
BlueSoft Sp. z o.o.
22. 5. 2024

Miejsce pracy: Warszawa

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Android
  • iOS
  • Appium
  • Java
  • Kotlin
  • Xcode

Mile widziane

  • GitLab
  • Jenkins
  • Jira
  • Confluence

System operacyjny

  • Windows

O projekcie

Projekt dotyczy wymiany i standaryzacji aplikacji mobilnej w banku. Część core została dostarczona przez grupę i jest uniwersalna dla wszystkich spółek w ramach grupy podmiotów (m.in. Polska, Hiszpania, Wlk. Brytania). W Polsce odbywa się praca nad modułami lokalnymi oraz częściami, które są stricte tylko w Polsce, np. Blik.

Poszukujemy osób które dołączą do zespołu zapewnienia i będą miały za zadanie planowanie oraz realizację testów automatycznych dla kluczowych procesów / funkcjonalności realizowanych za pośrednictwem aplikacji mobilnych (Android oraz iOS).

Twój zakres obowiązków

  • współtworzenie planów testów na podstawie specyfikacji funkcjonalnej i architektury komponentów oprogramowania,
  • implementacja zautomatyzowanych testów oprogramowania w środowisku Appium,
  • współpraca z programistami w ramach adresowania wykrytych błędów.

Nasze wymagania

  • co najmniej trzyletnie doświadczenie komercyjne przy planowaniu oraz implementacji automatycznych testów aplikacji mobilnych Android i iOS z wykorzystaniem frameworku Appium,
  • doświadczenie w testach manualnych aplikacji mobilnych,
  • znajomość rozwiązań raportowych takich jak Allure czy ReportPortal,
  • znajomość Java lub Kotlin oraz Xcode,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie B2

  • znajomość dobrych praktyk, procesów i narzędzi CI/CD (Gitlab, Jenkins)
  • znajomość JIRA i Confluence

Tak organizujemy naszą pracę

Tak pracujemy

  • scrum

Tak pracujemy nad projektem

  • Continuous Deployment
  • Continuous Integration

Takie dajemy możliwości rozwoju

  • branżowe platformy e-learningowe
  • czas na rozwój Twoich pomysłów
  • szkolenia wewnątrzfirmowe
  • szkolenia zewnętrzne
  • treningi umiejętności miękkich
  • wsparcie merytoryczne od liderów technologicznych
  • wymiana wiedzy technicznej w firmie

To oferujemy

  • współpracę w zespole interdyscyplinarnych ekspertów i entuzjastów technologii, zainspirowanych pracą w płaskiej hierarchii
  • stałą współpraca w pełnym wymiarze godzin w niezwykłej firmie, która rozwija się dynamicznie od 20 lat
  • szansę na rozwój w różnorodnych projektach IT, realizowanych dla bardzo znanych i rozpoznawalnych klientów- liderów w swoich branżach
  • możliwość pracy z najnowszymi technologiami w oparciu o najwyższe standardy developmentu
  • ⌚ elastyczny czas i hybrydowy lub w pełni zdalny model pracy (w różnych zespołach funkcjonują różne ustalenia, nie narzucamy żadnych opcji)
  • ☁ szereg inicjatyw wspierających dzielenie się wiedzą i rozwój, takich jak: szkolenia wewnętrzne, gildie tematyczne, możliwość szkolenia i certyfikacji w zakresie Cloud (partnerstwa technologiczne w czterech chmurach)
  • możliwość nauki języka angielskiego lub niemieckiego online oraz zespołowe lekcje języka angielskiego
  • ‍♂ możliwość dołączenia do Multisport i ubezpieczenia medycznego
  • ⛵ morskie przygody – z nami popływasz po Morzu Karaibskim, Śródziemnym lub Północnym (udział w rejsach firmowych jest dofinansowany przez firmę)

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość pracy zdalnej
  • elastyczny czas pracy
  • owoce
  • spotkania integracyjne
  • firmowa biblioteka
  • brak dress code’u
  • gry wideo w pracy
  • kawa / herbata
  • napoje
  • parking dla pracowników
  • strefa relaksu
  • dofinansowanie do platformy streamingowej
  • program rekomendacji pracowników
  • możliwość uzyskania uprawnień

Dodatkowe Informacje

Rekrutujemy zdalnie. Indywidualny onboarding całkowicie online !

BlueSoft powstał w 2002 roku. Dzięki naszej pasji i zaufaniu klientów od tamtego czasu dynamicznie się rozwija. Dziś 800 ekspertów buduje rozwiązania zgodne ze światowymi standardami oraz spełniające oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Kochamy to, co robimy i nie zwalniamy tempa. Zatrudniamy ambitnych i utalentowanych ludzi, którzy nie boją się podejmować wyzwań.

Cenimy i nagradzamy inicjatywę i ambicję. Wierzymy w przejrzystość i uczciwość wobec klientów i wobec siebie nawzajem. Nigdy nie przestajemy się uczyć. Nigdy nie przestajemy korzystać z naszej wiedzy, aby pomagać klientom.

  • Praca Warszawa
  • Specjalista ds. Sprzedaży Warszawa
  • Specjalista ds. Zakupów Warszawa
  • Specjalista ds. marketingu Warszawa
  • Specjalista ds. ofertowania Warszawa
  • Specjalista ds. Zarządzania Warszawa
  • Specjalista ds. Eksportu Warszawa
  • Specjalista ds. transportu Warszawa
  • Specjalista ds. HR Warszawa
  • Specjalista ds. finansów Warszawa
  • Specjalista ds. reklamy Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    72 121
    13 678